הזעת יתר? – כך ניתן לפתור את הבעיה

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

הזעת יתר? - כך ניתן לפתור את הבעיה

פטריה – ניתן לומר כי בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מקפידים על המראה החיצוני שלהם וכן על רמת האסתטיקה שלהם. על כן במידה ואתם סובלים מבעיה זו של הזעת יתר, תשמחו לשמוע כי כיום ישנן לא מעט פתרונות איכותיים אשר יצליחו לסייע לכם להתגבר על הבעיה כלא הייתה. אל תחילה חשוב להבהיר! במידה ואתם מרגישים כי אתם מזיעים הרבה יותר מכל החברים שלכם, אתם עושים בדיוק את אותה פעילות ספורטיבית ועדיין מזיעים יותר מהם, כלל וכלל לא בטוח שאתם סובלים מבעיה הזעת יתר. חשוב לדעת כי הזעת יתר רפואית פירושה הזעה תמידית ללא כל קשר לגורם חיצוני. כלומר ללא עשיית פעילות כלל, ללא מתחים נפשיים, ללא כעסים קיצוניים ועוד.

הזעת יתר רפואית – דרכי ההתמודדות

השתלת שיער – כפי שאמרנו לעיל כיום ישנן לא מעט שיטות חדשניות להתגבר על בעיית הזעת היתר. חשוב לומר כי על פי רוב בעיה זו מופיעה דווקא באזורים כמו כפות הידיים, כפות הרגליים, גב ומצח. על כן פעמים רבות קורה שבעיית הזעת היתר גורמת למבוכה וחוסר נעימות. במצבים אלה ללא כל צל של ספק צריכים לטפל. הטיפולים השונים יכולים לסייע לכם להתגבר על בעיה זו לזמנים קצובים או לאלתר, משתנה רבות על פי סוג הטיפול.

הטיפולים השונים

הטיפולים השונים יצליחו לסייע לכם רבות להתגבר על בעיית הזעת היתר שלכם, אך לכמה זמן?

magic touch – אנשים רבים בוחרים בניתוח קטן ודי קל אשר עושים במטרה לצרוב את בלוטת ההזעה אשר עובדת יתר על המידה וגורמת להזעת היתר שלכם. צריבה זו מונעת את פעילותה של אותה בלוטה ובכך בעצם פותרת את הבעיה כליל, לתקופה בלתי מוגבלת. הסיכון בטיפול מסוג זה הוא חשש כי הזעת היתר שלכם תעבור למקום אחר בגוף. על כן לא מעט אנשים בוחרים טיפולים אחרים על אף שהם יצליחו לפתור את הבעיה שלכם באופן זמני בלבד. ניתן לומר כי ישנן כיום משחות אותן ניתן למרוח על מקום ההזעה. משחות אלה יצליחו ליבש את האזור ליום או יומיים לכל היותר. כמו כן ישנה אפשרות של הזרקות בוטוקס אשר יכולות לייבש את אזור ההזעה שלכם לארבעה עד שישה חודשים תמימים!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן