קוסמטיקה וקוסמטיקאית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

קוסמטיקה וקוסמטיקאית

טיפול בהזעת יתר – מאז ומתמיד תפקידה של הקוסמטיקאית היה חשוב ומוערך בעיני נשים רבות. הקוסמטיקאית משפרת את מראיהן של נשים רבות ובכך מעלה להן את הביטחון העצמי. להיות קוסמטיקאית זה לא קל, הן עובדות מהבוקר עד הערב ומעניקות טיפולים רבים ומגוונים. הפגישה עם הקוסמטיקאית מהווה פעמים רבות זמן של רוגע ויציאה מהשגרה עבור נשים רבות, נשים אלה בדרך כלל מרבות בשיחה עם הקוסמטיקאית, כך שמעבר לשעות הקשות ולטיפולים שהיא עושה, היא צריכה גם לפתח שיח. אך אל דאגה, ישנם גם יתרונות בלהיות קוסמטיקאית.

מהם היתרונות בלעבוד כקוסמטיקאית?

ישנם יתרונות שונים, כעת נפרט על כמה מהם:

הזעת יתר בבית השחי – עבודה בבית- זהו היתרון המשמעותי ביותר! כל קוסמטיקאית יכולה לפתוח את המכון או הקליניקה הקוסמטית שלה בביתה הפרטי. נתון זה חוסך כסף רב על שכירות של מקום בו היא תפתח את המכון הקוסמטי שלה. נוסף לכך, מעבר לחיסכון המשמעותי של הכסף, הקוסמטיקאית עובדת בבית שלה ומה יותר נוח מלעבוד בבית?
גמישות- אמנם קודם לכן תארנו את שעות העבודה כחסרון, אך הן יכולות להוות יתרון לא מבטול כלל. הקוסמטיקאית יכולה לבחור באילו שעות לעבוד, כמה שעות לעבוד, באיזה פער לקבוע תור בין שעה מסוימת לשעה אחרת, כמה זמן לקחת הפסקה במשך היום ועוד. נראה כי הדינמיקה והגמישות בשעות יכולה להוות כחסרון אם את עובדת שעות רבות מידי ועד מאוחר מידי, אך מנגד יכולה להוות יתרון משמעותי במידה ותבחרי לחלק נכון את השעות והתורים במשך היום.

מהם הטיפולים הנפוצים שמבצעת הקוסמטיקאית?

הזעת יתר בלילה – ישנם טיפולי רבים ומגוונים המעניקים סיפוק ואושר לנשים רבות. לפניכן מספר טיפולים המתבצעים אצל קוסמטיקאית:

1. טיפולי פנים- טיפולי פנים אלה נעשים באמצעות מריחת משחות ותכשירים קוסמטיים שונים. ישנן קוסמטיקאיות שהמכון הקוסמטי שלהן התחדש בעקבות התפתחות הקוסמטיקה הרפואית והן מחזיקות במכון מכשירים של קוסמטיקה רפואית המסוגלים לעשות טיפולי פנים מעמיקים יותר, כגון: פילינג, פילינג לייזר ועוד.
2. הסרת שיער- זהו אחד הטיפולים השכיחים ביותר במכונים הקוסמטיים. הסרת השיער מתבצעת בכל חלקי הגוף ונעשית, בדרך כלל באמצעות שעווה חמה ובמכונים מסוימים אף בלייזר.
3. מתיחת פנים בחוטים – זהו הטיפול השכיח ביותר קיום, נשים רבות עושות לק ג'ל אצל קוסמטיקאית. לק זה מחזיק בין שבועיים לחודש ולכן נשים כה אוהבות אותו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן