קוסמטיקה וקוסמטיקאית

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

קוסמטיקה וקוסמטיקאית

טיפול בהזעת יתר – מאז ומתמיד תפקידה של הקוסמטיקאית היה חשוב ומוערך בעיני נשים רבות. הקוסמטיקאית משפרת את מראיהן של נשים רבות ובכך מעלה להן את הביטחון העצמי. להיות קוסמטיקאית זה לא קל, הן עובדות מהבוקר עד הערב ומעניקות טיפולים רבים ומגוונים. הפגישה עם הקוסמטיקאית מהווה פעמים רבות זמן של רוגע ויציאה מהשגרה עבור נשים רבות, נשים אלה בדרך כלל מרבות בשיחה עם הקוסמטיקאית, כך שמעבר לשעות הקשות ולטיפולים שהיא עושה, היא צריכה גם לפתח שיח. אך אל דאגה, ישנם גם יתרונות בלהיות קוסמטיקאית.

מהם היתרונות בלעבוד כקוסמטיקאית?

ישנם יתרונות שונים, כעת נפרט על כמה מהם:

הזעת יתר בבית השחי – עבודה בבית- זהו היתרון המשמעותי ביותר! כל קוסמטיקאית יכולה לפתוח את המכון או הקליניקה הקוסמטית שלה בביתה הפרטי. נתון זה חוסך כסף רב על שכירות של מקום בו היא תפתח את המכון הקוסמטי שלה. נוסף לכך, מעבר לחיסכון המשמעותי של הכסף, הקוסמטיקאית עובדת בבית שלה ומה יותר נוח מלעבוד בבית?
גמישות- אמנם קודם לכן תארנו את שעות העבודה כחסרון, אך הן יכולות להוות יתרון לא מבטול כלל. הקוסמטיקאית יכולה לבחור באילו שעות לעבוד, כמה שעות לעבוד, באיזה פער לקבוע תור בין שעה מסוימת לשעה אחרת, כמה זמן לקחת הפסקה במשך היום ועוד. נראה כי הדינמיקה והגמישות בשעות יכולה להוות כחסרון אם את עובדת שעות רבות מידי ועד מאוחר מידי, אך מנגד יכולה להוות יתרון משמעותי במידה ותבחרי לחלק נכון את השעות והתורים במשך היום.

מהם הטיפולים הנפוצים שמבצעת הקוסמטיקאית?

הזעת יתר בלילה – ישנם טיפולי רבים ומגוונים המעניקים סיפוק ואושר לנשים רבות. לפניכן מספר טיפולים המתבצעים אצל קוסמטיקאית:

1. טיפולי פנים- טיפולי פנים אלה נעשים באמצעות מריחת משחות ותכשירים קוסמטיים שונים. ישנן קוסמטיקאיות שהמכון הקוסמטי שלהן התחדש בעקבות התפתחות הקוסמטיקה הרפואית והן מחזיקות במכון מכשירים של קוסמטיקה רפואית המסוגלים לעשות טיפולי פנים מעמיקים יותר, כגון: פילינג, פילינג לייזר ועוד.
2. הסרת שיער- זהו אחד הטיפולים השכיחים ביותר במכונים הקוסמטיים. הסרת השיער מתבצעת בכל חלקי הגוף ונעשית, בדרך כלל באמצעות שעווה חמה ובמכונים מסוימים אף בלייזר.
3. מתיחת פנים בחוטים – זהו הטיפול השכיח ביותר קיום, נשים רבות עושות לק ג'ל אצל קוסמטיקאית. לק זה מחזיק בין שבועיים לחודש ולכן נשים כה אוהבות אותו.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן