יכולות תנועה מרשימות ע"י סוללות חשמליות

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

יכולות תנועה מרשימות על ידי סוללות חשמליות כמו של אופניים חשמליות בלבד

חשוב לומר כי בעשרות השנים האחרונות אנו רגילים לכלי תחבורה אשר נעים על ידי מילוי דלק בלבד. אל חשוב לומר כי לא מעט אנשים מחקים ומצפים לשינוי גדול ומשמעותי בשוק התחבורה בשל חסרונות רבים לכלי התחבורה אליהם התרגלנו בעשרות השנים האחרונות. על כן חשוב לומר כי יצרניות כלי התחבורה החלו לעבור על מכונית פורצת דרך של ממש בשנים האחרונות – מכונית חשמלית.

לא היברידים, חשמליים !

כיום ניתן לראות לא מעט כלי תחבורה חשמליים אשר משמשים אנשים רבים בדרכים עירוניות בעיקר. כלי תחבורה כמו קלנועית, בימבה חשמלית, אופניים חשמליים וכן קורקינטים חשמליים הפכו שכיחים במיוחד בשנים האחרונות בכל רחבי העיר בשל היתרונות הרבים של תנועה על ידי חשמל בלבד. על כן יצרניות כלי תחבורה הגדולות החלו לייצר כלי תחבורה של ממש אשר נעים על ידי סוללות חשמליות כמו של אופניים חשמליות בלבד.

השוני מכלי התחבורה ההברידים

חשוב לומר כי אנו מכירים מזה שנים ארוכות את כלי התחבורה ההיברידים אשר משלבים תנועה על ידי חשמל. אך בכלי תחבורה אלה עדיין קיים צורך למלא דלק על מנת להצליח לנוע טווחי נסיעה ארוכים במהירויות גבוהות. כיום יצרניות כלי התחבורה החשמליים החלו לייצר מכונית חשמלית לחלוטין ללא כל צורך במילוי דלק כלל. על כן חשוב לומר כי כלי תחבורה חשמליים כוללים יתרונות רבים על פני כל שאר כלי התחבורה השונים אשר קיימים כיום בשוק.

יכולות נסיעה שלא נופלות מכלי התחבורה אשר זקוקים למילוי דלק

סוללות חשמליות כמו של אופניים חשמליים של כלי תחבורה חשמליים יכולים להניע אותן טווחי נסיעה ארוכים במיוחד במהירויות גבוהות. ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי כיום לאחר דרך לא קצרה בשוק התחבורה מכונית חשמלית היא המכונית הטובה והיעילה ביותר בתחום. יתרונות החשמל רבים ומשמשים את ציבור הנהגים וכן את כלל הציבור.

היתרונות עבור הנהגים מסתכמים בעיקר בחיסכון כלכלי אדיר של מאות עד אלפי שקלים מידי חודש וכן היתרונות הרבין עבור כל שאר הציבור מסתמכים בעיקר חיסכון משמעותי של זיהום אוויר אשר מאפשר לכולנו לנשום אוויר טוב ונקי הרבה יותר.

מעקות והתאמות שונות

בחלק מהמקרים על מלגזה ניתן להתקין סוגים של מתקני הרמה גם של אנשים, כך המלגזה יכולה להפוך גם למתקן הרמה של בני אדם, עם מעקות בטיחות ומתקן שטוח לעמידה.

הטענה

מלגזה עובדת על חשמל ולא על דלק, לכן חשוב לבחור כלי רכב מסוג מלגזה שיש לו סוללה חזקה, ויכול לסייע בעבודה רצופה לאורך זמן. אסור להתפשר על אורך סוללה, זהו ללא ספק תנאי בסיסי ברכישת כלי רכב של לתחום העבודה.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן