איך לבחור מלגזה בצורה נכונה

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

במהלך תפעול מחסנים יש צורך להשתמש עם מלגזה, להלן כמה פרטים על מלגזה שיכולים לעזור לכם לבחור מלגזה נכונה עבור פעילות המחסן שלכם.

השימוש במלגזה הוא אחד השימושים הנפוצים ביותר בתוך מחסן. באמצעות מלגזה ניתן לסדר את המחסן ואת תכולתו. המחסנים בנויים על פי רוב מאזורים שונים, כאשר בכל אזור מאחסנים סוג שונה של ציוד ותכולה שונה. כמובן, יש גם שוני רב בתוך כל אזור ואזור, יש מקומות שבנויים בצורה של מדפים על גבי מדפים, ויש כאלה שמאוחסנים על גבי רפסודות שונות, ויש כאלה שמאוחסנים בצורות רבות אחרות ומגוונות. המלגזה צריכה להיות מספיק תואמת כדי לתת את העבודה הנכונה להנפה והגבהה של כל ציוד ותכולה על מנת להתאים אותה בצורה הטובה ביותר למקום.

גדלים של מלגזה

ישנם גדלים שונים של מלגזה, כל גודל של מלגזה מתאים לצורך אחר. חשוב להבין שהגודל על פי רוב משפיע מאוד על היכולת נשיאת משקל של המלגזה. מלגזה רחבה וארוכה מאוד יכולה לספק יכולת מאוד גבוהה של נשיאת משקל, כך אם יש לכם ציוד כבד מאוד שצריך להרים, מלגזה גדולה ורחבה מאוד יכולה לתת את העבודה הרצויה בשביל לספק את הצורך בהנפת משקל.

לעומת זאת מלגזה קטנה יכולה לשאת בדרך כלל משקל, אך בכמות בסיסית יותר. אך חשוב להבין פרט אחד חשוב בנוגע לבחירה של מלגזה. לגודל אין משמעות רק של יכולת הרמה אלא גם רמת תפעול. שכן מלגזה בעלת נפח מספיק גדול לא תוכל לתפקד בתוך מחסנים קטנים וצרים מאוד, לכן במקרים אלו יש להשתמש ולבחור דווקא בכלי תפעול קטנים כמו מלגזות קטנות במיוחד.

מעקות והתאמות שונות

בחלק מהמקרים על מלגזה ניתן להתקין סוגים של מתקני הרמה גם של אנשים, כך המלגזה יכולה להפוך גם למתקן הרמה של בני אדם, עם מעקות בטיחות ומתקן שטוח לעמידה.

הטענה

מלגזה עובדת על חשמל ולא על דלק, לכן חשוב לבחור כלי רכב מסוג מלגזה שיש לו סוללה חזקה, ויכול לסייע בעבודה רצופה לאורך זמן. אסור להתפשר על אורך סוללה, זהו ללא ספק תנאי בסיסי ברכישת כלי רכב של לתחום העבודה.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן