חיסכון משמעות בהוצאות הדלקים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

בשנים האחרונות אנו רואים את מחירי הדלק הולכים ועולים מעת לעת באופן קבוע. ניתן לומר כי על פי רוב בנסיעה ממוצעת רוב ככל הנהגים מוציאים כמה מאות עד אלפי שקלים מידי חודש בחודשו על הוצאות הדלק בלבד. על כן במידה וגם אתם מעוניינים באפשרות חדשנית אשר תסייע לכם לחסוך את מלא הסיכון הזה חשוב שתכירו את קלנועית אשר יכולה לסייע לכם רבות בהתניידות עירונית.

כלי התחבורה הירוק

כפי שציי ו לעיל כיום ישנה אפשרות טובה להצליח לחסוך את רוב ככל הוצאות הדלקים אותם אתם משלמים מידי חודש בחודשו. בשל עליות המחירים של הדלק, ניתן לומר כי כיום אנשים רבים משוועים לפתרון עובד יותר מכלי תחבורה אשר נע על ידי דלק בלבד. קלנועית היא גלי תחבורה אשר נע על ידי חשמל ללא כל צורך ממשי בדלק כלל. עובדה זו יכולה לחסוך לכם מאות עד אלפי שלקים מידי חודש בחודשו. על כן אנו רואים כיום לא מעט אנשים אשר בוחרים באפשרות זו עבור נסיעה עירונית קלה ויעילה במיוחד.

נסיעה עירונית קלה ויעילה

כפי שציינו לעיל קלנועית הוא כלי תחבורה אדר נע על ידי חשמל בלבד. יכולת זו יכולה לסייע לכם לחסוך לא מעט כסף על הוצאות דלק אך לא רק. חשוב לומר כי תנועה על ידי חשמל בלבד יכולה לעשות רבות עבור איכות הסביבה.

הדלקים אותם אתם רגילים למלא בכלי התחבורה שלכם נשרפים בעת פעולת המנוע ונפלטים אל אוויר העולם כגזים רעילים ופיח רב. על כן ניתן לומר כי הדלקים אותם אנו ממלאים בכלי התחבורה שלנו מזהמים רבות את איכות הסביבה.

במידה ואתם מעוניינים להצליח לנוע על ידי כלי תחבורה זה תוכלו ליהנות ממגוון גדול של יתרונות משמעותיים כמו חיסכון כלכלי משמעותי וכן חיסכון גדול עבור איכות הסביבה. בשל עלייה מתמדת במחירי הדלק בשנים האחרונות ניתן לומר כי המחירים שאתם משלמים כיום על הדלק רק ילכו ויעלו ועל כן אנו רואים כיום לא מעט אנשים אשר בוחרים באפשרות זו של כלי תחבורה עירוני אשר נע על ידי חשמל בלבד.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן