כלי תחבורה אידיאלי עבור נסיעות עירוניות

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

בשנים האחרונות אנו רואים לא מעט אנשים אשר סוחרים לעשות שימוש בכלי תחבורה קטנים ויעילים לנסיעות עירוניות. בשל מצוקה ממשית של יכולת תנועה ברוב ככל ערי ישראל אנשים רבין תרים אחרי פתרונות טובים אשר יאפשרו להם להתנייד ביעילות שיא בכל רחבי העיר. קלנועית היא כלי תחבורה קטן אשר נע על ידי חשמל בלבד. חשוב לומר כי כלי תחבורה חשמלי זה יכול לסייע לכם רבות לתנועה עירונית מצוינת ומיטבית בשל העובדה הפשוטה כי הוא קטן ממדים בהשוואה לכל שאר כלי התחבורה השונים אשר קיימים כיום בשוק. במידה ואתם מעוניינים לרכוש כלי תחבורה זה חשוב שתכירו מספר פרטים טכניים אודותיו.

פרטים טכניים אודות כלי התחבורה הזעיר

כפי שציינו לעיל בשנים האחרונות אנו רואים לא מעט אנשים אשר בוחרים באפשרות זו של קלנועית עבור נסיעה עירונית. כלי תחבורה סה מכיל יתרונות רבים יל פני כל שאר כלי התחבורה האחרים אשר קיימים כיום בשוק בשל העובדה כי הוא נע על ידי חשמל בלבד וכן בשל העובדה כי הוא קטן ממדים.

חשוב לדעת כי כלי תחבורה זה נע במהירות מוגבלת של עד 12 קילומטרים מידי שעה לטווח נסיעה של עד כשבעים קילומטרים. במידה ואתם מעוניינים בכלי תחבורה זה עבור נסיעות עירוניות בלבד ניתן לומר ללא כל חל של ספק כי מהירות זו וכן טווח נסיעה זה יכולים לשרת אתכם נאמנה.

יתרונות חוקיים

חשוב לומר כי בשל העובדה כי קלנועית הוא כלי תחבורה קטן ולא מהיר במיוחד הוא מורשה על פי חוק לנוע על מדרכות הרחוב ללא כל בעיה חוקית כלל. בזכות עובדה זו אתם יכולים לנוע בחופשיות בכל רחבי העיר ללא כל חשש משעות העומס הקשות בכבישים אשר גורמות לפקקים ארוכים ומייגעים ברוב ככל ערי ישראל.

חשוב לומר כי כלי תחבורה זה קטן ואינו מהיר במיוחד אך במידה ואתם מייעדים לו צרכים עירוניים בלבד של כמה עשרות קילומטרים לכל היותר מידי יום ללא כל צל של ספק הוא מכיל יתרונות משמעותיים על פני על שאר כלי התחבורה השונים.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן