גברים כבר הבינו שקוסמטיקה היא לא תחום לנשים בלבד!

בשנים האחרונות ניתן להבחין ביותר ויותר גברים, המקפידים על טיפוח עצמי. מעבר לתספורות או גילוח, גברים החלו להבין כי עליהם, בדיוק כמו נשים, לדאוג לעור הפנים והגוף שלהם. מאז שנות ה-80 המאוחרות, ניתן להבין במגמה בה קיימת בחברה השתחררות מהסטיגמה של פעולות נשים או פעולות של גברים. בדיוק כפי שניתן למצוא נשים העוסקות במקצועות "גבריים" כמו נהגות מונית, מדריכות ספורט או טייסות, ניתן להבחין בגברים העוסקים בטיפוח עצמי, ללא כל קבלת ביקורת כזו או אחרת.

במסגרת זו, התפתחו בשנים האחרונות מוצרי קוסמטיקה רבים לגבר, כך שבסופרים או בתי המרקחת ניתן להבחין בשמפו ומרכך לגבר, מוצרי שיער רבים המיועדים לגברים, כמו גם צבע לשיער, מסיכות פנים וכן מוצרים רבים המיועדים לעור הפנים של הגבר, במיוחד לאחר הגילוח.

גברים רבים החלו לשים לב לאסתטיקה, כך שניתן להבין אצל חלקם בזקן מעוצב, בפנים חלקות, בגבות מסודרות. חלקם אף "מעיזים" לעשות פן בשיער, או לצבוע אותו במידה והשיער הלבן מטריד אותם.

הדרישה לטיפוח העצמי לא מגיעה רק מצידו של הגבר. כיום, נשים רבות מצפות מהגברים שלצידן שיקפידו על טיפוח ואסתטיקה, בין אם מדובר במשהו בסיסי כמו הקפדה על גילוח ולבוש מוקפד, או בין אם מדובר על טיפוח נוסף.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון הזמנת מגוון סוויטות מפוארות וחדרים במלונות מקצועיים עם הרבה רצון

כיום, במכוני טיפוח רבים ניתן למצוא גברים ונשים יחד, המגיעים באופן זוגי לצורך טיפול וטיפוח.

כמו כן, ניתן לראות שיותר ויותר גברים המקפידים על האסתטיקה הגופנית, מגיעים למכונים השונים על מנת לבצע פעולות כמו שיזוף מלאכותי או הורדת שיער בלייזר.

הידע לנראות נאותה מובילה לכך שגברים לעיתים הולכים לבצע טיפולים קומסטיים כמו הזרקות או טיפולי פילינג עמוקים, על מנת להחליק קמטים או לטפל בבעיות אקנה, אשר אצל גברים לעיתים חריפות יותר, בשל נטייתם להזיע יותר ובשל עור פנים עבה ומחוספס יותר לעומת זה של הנשים.

ניתן להבחין בשנים האחרונות במכוני קוסמטיקה שמעניקים טיפולי קוסמטיקה לנשים וטיפולי קוסמטיקה לגברים.

ניתן לסכם ולומר- קוסמטיקה- כבר איננה תחום נשי בלעדי!

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן