מסעדות מצטיינות בתל אביב

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

בתל אביב ניתן למצוא המוני מסעדות, טובות יותר ופחות. תל אביב הינה עיר שאינה עוצרת וניתן למצוא בה מגוון רחב של דברים לעשות ואי אפשר להספיק את הכול. לפניכם כמה מהמסעדות המצטיינות שבתל אביב.

אואזיס

רימה אולברה, הבעלים של מסעדת השף "אואזיס" הינה אישה דעתנית, מלאת תושקה ושפית טוטאלית אשר עושה הכול כדי לממש את חזונה. מטבח שף אקלקטי. לרימה מעריצים רבים הרואים אותה כמומחית גדולה בתחום המטבח האסייתי אך במסעדה ניתן למצוא גם מנות בסגנון איטלקי. רובן של המנות בתפריט המסעדה מקוריות המציגות טעמים שאינם מוכרים לרוב.

אלנה

במקום הנורמן בראסרי נפתחה המסעדה "אלנה" אשר מובלת על ידי השף ברק אהרוני. המסעדה מצליחה להיכנס לרשימת המסעדות המצטיינות שבתל אביב והאמת שללא קושי רב. במקום הטעמים מדום צרפת שהיו במסעדה הקודמת במקום, ניתן למצוא מנון כמו כיסוני טלה בנוסח שושברק, כרוכב ממולא בתבשיל אורז, סטייק כרובית צלוי בגחלים ועוד מגוון רחב של מנות. מדובר באחת המסעדות האלגנטיות שניתן למצוא בתל אביב. ברק אהרוני שנחשב לאחד מהשפים המוכשרים באזור מייצר מנות מעולות ומאוזנות ואיננו קורא למהפכה גדולה. בנוסף, מחירי המנות במסעדה סבירים.

בית תאילנדי

בית תאילנדי הינה אחת מין המסעדות המצליחות בישראל ולא בכדי, במשך עשרות שנים היא מצליחה לשמור על שמה הטוב, על האווירה במקום ועל הטעמים המאפיינים אותה. במקום תוכלו ליהנות מלאב פלה, סום טאם, פאד קאפו ועוד מגוון רחב של מנות שישראלים רבים אינם מכירים או לפחות אינם הכירו עד לפני כמה שנים. חלב הקוקוס שמוגש במקוום נסחט במסעדה עצמה ודבר זה מעיד על מקצועיותה של המסעדה בה היא דוגלת. מסיבות אלו ניתן להבין מדוע המסעדה הינה בין המצליחות באזור וגם מכיוון שזו מאפשרת לנו להרגיש בחו"ל הן מבחינת הטעם והן מבחינת האווירה במרחק הליכה.

ברוט

"ברוט, ובניגוד למסעדות שף אחרות מגישה מנות שהשף שלה מבשל ללא הפסקה כאשר זה מגיש גם את הצלחות לסועדים היושבים קרוב אליו. במסעדה למעשה, פועלים שני שפים עם רזומה מוצלח אשר מבשלים במסעדה לסועדים באופן קבוע ויום יומי.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן