מסעדות מצטיינות בתל אביב

בתל אביב ניתן למצוא המוני מסעדות, טובות יותר ופחות. תל אביב הינה עיר שאינה עוצרת וניתן למצוא בה מגוון רחב של דברים לעשות ואי אפשר להספיק את הכול. לפניכם כמה מהמסעדות המצטיינות שבתל אביב.

אואזיס

רימה אולברה, הבעלים של מסעדת השף "אואזיס" הינה אישה דעתנית, מלאת תושקה ושפית טוטאלית אשר עושה הכול כדי לממש את חזונה. מטבח שף אקלקטי. לרימה מעריצים רבים הרואים אותה כמומחית גדולה בתחום המטבח האסייתי אך במסעדה ניתן למצוא גם מנות בסגנון איטלקי. רובן של המנות בתפריט המסעדה מקוריות המציגות טעמים שאינם מוכרים לרוב.

מלונות במרכז ובצפון השכרת אולמות כנסים ואירועים במלונות מציעים עם ניסיון רב במתן

אלנה

במקום הנורמן בראסרי נפתחה המסעדה "אלנה" אשר מובלת על ידי השף ברק אהרוני. המסעדה מצליחה להיכנס לרשימת המסעדות המצטיינות שבתל אביב והאמת שללא קושי רב. במקום הטעמים מדום צרפת שהיו במסעדה הקודמת במקום, ניתן למצוא מנון כמו כיסוני טלה בנוסח שושברק, כרוכב ממולא בתבשיל אורז, סטייק כרובית צלוי בגחלים ועוד מגוון רחב של מנות. מדובר באחת המסעדות האלגנטיות שניתן למצוא בתל אביב. ברק אהרוני שנחשב לאחד מהשפים המוכשרים באזור מייצר מנות מעולות ומאוזנות ואיננו קורא למהפכה גדולה. בנוסף, מחירי המנות במסעדה סבירים.

בית תאילנדי

בית תאילנדי הינה אחת מין המסעדות המצליחות בישראל ולא בכדי, במשך עשרות שנים היא מצליחה לשמור על שמה הטוב, על האווירה במקום ועל הטעמים המאפיינים אותה. במקום תוכלו ליהנות מלאב פלה, סום טאם, פאד קאפו ועוד מגוון רחב של מנות שישראלים רבים אינם מכירים או לפחות אינם הכירו עד לפני כמה שנים. חלב הקוקוס שמוגש במקוום נסחט במסעדה עצמה ודבר זה מעיד על מקצועיותה של המסעדה בה היא דוגלת. מסיבות אלו ניתן להבין מדוע המסעדה הינה בין המצליחות באזור וגם מכיוון שזו מאפשרת לנו להרגיש בחו"ל הן מבחינת הטעם והן מבחינת האווירה במרחק הליכה.

ברוט

"ברוט, ובניגוד למסעדות שף אחרות מגישה מנות שהשף שלה מבשל ללא הפסקה כאשר זה מגיש גם את הצלחות לסועדים היושבים קרוב אליו. במסעדה למעשה, פועלים שני שפים עם רזומה מוצלח אשר מבשלים במסעדה לסועדים באופן קבוע ויום יומי.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן