כתמי פיגמנטציה – מה הם וכיצד ניתן לטפל?

כתמי הפיגמנטציה בעור עשויים להגרם ממספר סיבות. העיקרית והידועה שבהם היא חשיפה לאור השמש. כמו כן, שינויים הורמונליים קיצוניים, כמו הריונות או לידות, או מטען גנטי, עשויים גם הם לגרום לכתמי פיגמנטציה בעור, הנגרמים למעשה ממועדף חומר הנקרה מלנין בעור.

כתמי הפיגמנטציה פוגעים הן בעור כהה והן בעור בהיר, כאשר הם עשויים להיות קטנים ומזעריים, ועשויים להיות גדולים מאוד.

כתמי הפיגמנטציה תמיד יראו כאילו העור מלוכלך ולא נקי, מה שיוצר תחושה מאוד לא נעימה.

כמובן שלנשים יש את האפשרות להסתיר כתמי פיגמנטציה על עור הפנים באמצעות איפור, אך גם אפשרות זו איננה תמיד אפשרית, כי לא תמיד יש את הזמן לבצע כיסוי מלא של עור הפנים באיפור.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המתאימים לצעירים מבוגרים ולמשפחות נותנים שירות מהיר ומקצועי עם

אז מה ניתן לעשות?

טיפול פיגמנטציה באודים יכול לבוא במספר אפשרויות- ניתן כמובן ללכת לרשתות הפארם ולרכוש תכשירים ייעודים להעלמת כתמי הפיגמנטציה. אך יש לזכור כי אלו תכשירים הדורשים טיפול ארוך טווח, כאשר הכתם לא בהכרח יעלם לחלוטין. כמו כן, מומלץ לבצע טיפול מסוג זה בחודשי החורף

 כאשר החשיפה לשמש היא מזערית.

אפשרות נוספת לטיפול בפיגמנטציה באודים הוא כמובן בעולם הקוסמטיקה הרפואית, המציע מכלול רב של הצעות וטיפולים להעלמת הפיגמנטציה.

מה האפשרויות העומדות בפניכם?

ניתן לבצע טיפול פילינג עמוק על מנת לטפל בשכבות התת עוריות ולמנוע מהתפשטות המלנין. ניתן לבצע טיפול בחום או בקור באזור המדובר.

כמו כן ישנה האפשרות לבצע טיפול באמצעות קרני לייזר, טיפול בגלי רדיו או חשמל.

כיצד בוחרים טיפול בפיגמנטציה באודים?

פשוט מאוד.

מגיעים למרפאות לקוסמטיקה רפואית, ומתחילים לבצע סקר שוק.

המומחים ביותר יעניקו לכם כנראה מספר שיטות מצומצם, וכן ימקד אתכם בטיפול הטוב ביותר עבוד סוג הכתם כמו גם עבור סוג העור שלכם.

הטיפולים אינם לוקחים זמן רב, כאשר התוצאות שלהם מיידיות. איך שתצאו מחדר הטיפולים, תוכלו כבר להבחין בכך שהכתם נעלם מפניכם.

ההמלצה היא לבצע את הטיפול אצל הטובים ביותר. על מנת לשמור על העור שלכם/ שלכן.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן