כתמי פיגמנטציה – מה הם וכיצד ניתן לטפל?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

כתמי הפיגמנטציה בעור עשויים להגרם ממספר סיבות. העיקרית והידועה שבהם היא חשיפה לאור השמש. כמו כן, שינויים הורמונליים קיצוניים, כמו הריונות או לידות, או מטען גנטי, עשויים גם הם לגרום לכתמי פיגמנטציה בעור, הנגרמים למעשה ממועדף חומר הנקרה מלנין בעור.

כתמי הפיגמנטציה פוגעים הן בעור כהה והן בעור בהיר, כאשר הם עשויים להיות קטנים ומזעריים, ועשויים להיות גדולים מאוד.

כתמי הפיגמנטציה תמיד יראו כאילו העור מלוכלך ולא נקי, מה שיוצר תחושה מאוד לא נעימה.

כמובן שלנשים יש את האפשרות להסתיר כתמי פיגמנטציה על עור הפנים באמצעות איפור, אך גם אפשרות זו איננה תמיד אפשרית, כי לא תמיד יש את הזמן לבצע כיסוי מלא של עור הפנים באיפור.

אז מה ניתן לעשות?

טיפול פיגמנטציה באודים יכול לבוא במספר אפשרויות- ניתן כמובן ללכת לרשתות הפארם ולרכוש תכשירים ייעודים להעלמת כתמי הפיגמנטציה. אך יש לזכור כי אלו תכשירים הדורשים טיפול ארוך טווח, כאשר הכתם לא בהכרח יעלם לחלוטין. כמו כן, מומלץ לבצע טיפול מסוג זה בחודשי החורף

 כאשר החשיפה לשמש היא מזערית.

אפשרות נוספת לטיפול בפיגמנטציה באודים הוא כמובן בעולם הקוסמטיקה הרפואית, המציע מכלול רב של הצעות וטיפולים להעלמת הפיגמנטציה.

מה האפשרויות העומדות בפניכם?

ניתן לבצע טיפול פילינג עמוק על מנת לטפל בשכבות התת עוריות ולמנוע מהתפשטות המלנין. ניתן לבצע טיפול בחום או בקור באזור המדובר.

כמו כן ישנה האפשרות לבצע טיפול באמצעות קרני לייזר, טיפול בגלי רדיו או חשמל.

כיצד בוחרים טיפול בפיגמנטציה באודים?

פשוט מאוד.

מגיעים למרפאות לקוסמטיקה רפואית, ומתחילים לבצע סקר שוק.

המומחים ביותר יעניקו לכם כנראה מספר שיטות מצומצם, וכן ימקד אתכם בטיפול הטוב ביותר עבוד סוג הכתם כמו גם עבור סוג העור שלכם.

הטיפולים אינם לוקחים זמן רב, כאשר התוצאות שלהם מיידיות. איך שתצאו מחדר הטיפולים, תוכלו כבר להבחין בכך שהכתם נעלם מפניכם.

ההמלצה היא לבצע את הטיפול אצל הטובים ביותר. על מנת לשמור על העור שלכם/ שלכן.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן