הגורם להופעתם של כתמי פיגמנטציה על עורכם

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

חשוב לומר כי כיום ישנם לא מעט אנשים אשר מגיעים אל עבר מכוני הקוסמטיקה הרפואית במטרה להתגבר על בעיית כתמי פיגמנטציה. כיום ישנם לא מעט טיפולים חדשניים אשר יכולים לסייע לכם לפתרון הבעיה אך חשוב לומר כי במידה ולא תמנעו מפעולות מסוימות אותן נהגתם לעשות לפני הופעת התופעה סיכויים סבירים שכתמים אלה יחזרו לעורכם לאחר הסרתם.

על כן חשוב מאוד להכיר את הגורם העיקרי לתופעה רפואית זו. רבים לא יודעים אך חשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש החמה עלולים לגרום להופעתם של כתמי פיגמנטציה שונים. אנשים רבים כיום בוחרים לשזף את עור גופם ללא כל אמצעי מקדם הגנה אך חשוב לומר כי במידה ואתם דואגים לבריאות העור שלכם חשוב לדעת לעשות זאת נכון. חשוב מאוד להקפיד עם התמגנות נכונה מקרני השמש על מנת למנוע את הופעתם של כתמים משונים אלה וכן את הופעתן של בעיות עור רבות.

הימנעו מחשיפה בלתי מבוקרת לקרני השמש

קרני השמש החמות הם הגורם העיקרי לרוב ככל בעיות העור השונות שלכם. על כן במידה ואתם רגילים לשזף את עור גופכם ללא כל אמצעי מיגון מתאימים חשוב לעצור את ההרגל המגונה מהר ככל הניתן על מנת למנוע את הופעתם של כתמי עור משונים וקמטי הבעה בטרם עת.

שינוי בכמות המלנין כגורם לתופעה

כתמי פיגמנטציה נגרמים כתוצאה של שינוי בכמות המלנין בגופנו. חשוב לומר כי בגופנו קיים חומר הקרוי מלנין אשר אחראי על פיגמנט העור שלנו. במידה ויחול שינוי קל בכמות המלנין המצויה באזור מסוים בגוף, אסור זה יראה בהיר או כהה יותר מכל שאר צבע עורנו. על כן כאשר אנו מזהים כתמים משונים בצבעים כהים או בהירים חשוב לדעת כי כנראה אתם אכן סובלים מבעיית הפיגמנטציה.

כיום תוכלו למצוא לא מעט פתרונות לבעיית פיגמנטציה אשר יסייעו לכם רבות להתמודד עם הבעיה ביעילות שיא ללא כל בעיה. טיפולי פילינג עמוק יסייעו לכם לגרום לגופכם לייצר תאי עור חדשים לאחר השלת שכבות העור החיצונות. פעולה זו של חילוף שכבת העור החיצונות על פי רוב תסייע משמעותית להתגברות על הבעיה.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן