סרטים מומלצים לצפייה מחודשת

הקולנוע התפתח במהירות וניתן לראות שככל שהזמן עובר ישנם יותר ויותר סרטים טובים לראות. יחד עם זאת, ישנן קלאסיקות וגם סרטים שכיכבו במסכים לתקופה קצרה שפשוט כדאי לחזור אליהם. בין עם בשביל ליהנות בצורה מחודשת או אפילו, בסרטים מסוימים בשביל להבין ולקבל תובנות חדשות שאפשר לקבל רק בצפייה שניה או שלישית.

אמריקן האני

באופן כללי, פעמים רבות סרטים אשר לוכדים את הדור החדש נעשים על ידי נציגיו ובני גיל דומה. בגיל 55 אנדראה ארנולד הצליחה להוכיח בעת שביימה את אחד הסרטים המדויקים שנעשו על בני דור המילניום שאפשר להבין, לדייק וגם לכבוש את הדור החדש גם כאשר אתה שייך לדור הקודם. הסרט אורך יותר משעתיים וחצי ועשוי בסגנון משוחרר לגמרי. בסרט ארנולד מציגה לנו את המסע של סטאר, האישה הצעירה אשר מכוונת לשום מקום ספציפי. אמנם בפן העלילתי לא קורה הרבה אך הוא מציג את הדור במדויק. סטאר מתחברת לחבורה של צעירים שמתפרנסים כסוכנים אשר מרמים על מנת להתפרנס.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון בתי מלון המובילים עם הביקורות והדירוגים הגבוהים באתרים שונים לחוויית אירוח אקסלוסיבית

רקוויאם לחלום

רקוויאם לחלום הוא סרט שהעריכה, הצילום ואפילו הפסקול שלו הצליחו להשפיע בצורה ניכרת על הקולנוע של ימינו. למעשה, ניתן לראות את הסרט שוב ושוב ולשים לב לעוד מאפיינים שאנחנו שמים לב אליהם בסרטים שיצאו אחריו. מעבר לאלמנטים אלו, מדובר בסרט שלא משאיר אף עין יבשה וזאת בכל צפייה, פעם ראשונה, שנייה ושלישית כאחד. כידוע, מדובר ביצירה קשה לצפייה המתייחסת להתמכרויות בצורה כנה המסתכלת בלבן של העיניים והיא איננה בוחלת בהתמכרות לסמים, לתרופות מרשם, למראה, כסף ולמעשה נוגעת כמעט בכל אדם.

המסע המופלא

יוצר הסרט, הייאו מיאזאקי פעיל בייצור סרטי אנימציה ביפן כבר עשרות שנים ולמעשה, סרטיו הופכים ללהיטי ענק פעם אחר פעם ביפן וכמו כן לסרטי קאלט ברחבי העולם. המסע המופלא היה הסרט המוצלח ביותר מבין סרטיו השונים. הסרט הסוריאליסטי הוא נעים לצפייה שנייה, מעורר מחשבה על היחסים של האדם עם הטבע ובעלי החיים תוך כדי כך שהסרט מלא במפלצות ורוחות ועשוי בשיטת אנימציה קלאסית.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן