סרטים בשחור לבן

בעבר סרטים צולמו בשחור לבן בלית ברירה וכאשר זה היה אפשרי נראה היה שהם עומדים להעלם מהעולם. היום ישנם סרטים שמצולמים בשחור לבן נראה שדווקא הם זוכים בצורה אוטומטית בהכרה כסרטים איכותיים.

עיר החטאים

אמנם עיר החטאים איננה בצבעי שחור לבן באופן מלא אך היא ראויה להיכנס לכתבה. הסרט מתאפיין בצבעי שחור, לבן ואפור ומכניס צבעים נוספים רק על מנת להדגיש דמויות מסוימות ולמעשה, עושה שימוש אומנותי ומיוחד בשחור לבן בצורה מעניינת בהחלט. רוברט רודריגז, יוצר "היו זמנים במקסיקו" התעלה על עצמו עם הסרט החדש אשר זוכה להיכנס לקטגוריית אחד מהסרטים האפלים והאלימים יותר שנראו על המסכים. הסרט לוקח את הצופים למסע מסחרר חושים אל תוך הצדדים האפלים של האדם. רובו המוחלט של הסרט מתרחש בסביבה עירונית המראה רחובות חשוכים, סיגריות ומועדונים וברים עלובים. היצירה הינה מלאה בפסימיות, פרנואידיות וזו חוקרת ואף מציגה לראווה את הצדדים החשוכים של האדם. בסרט ניתן לראות דמויות המבצעות פשעים חמורים ומציגה את הפושעים, המפלצות כדבר שבשגרה. בסרט כל דמות ואדם ברחובות העיר הוא עבריין בפוטנציה ואין אפשרות להפריד את המאפיה או פושעים יחידים מהאוכלוסייה הכללית כמו בסרטים אחרים בסגנון.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המומלצים ביותר מתמידים עם מקצועיות ומיומנות ועם המון ניסיון

מכתב מאישה אלמונית

הסרט "מכתב לאישה אלמונית" נחשב ליצירת מופת קלאסית של מקס אופולוס אשר נוצר על פי נובלה של סטפן צוויג. הסרט התרחש בווינה של תחילת המאה הקודמת ונפרש על פני כ-20 שנה בעת שזה מציג את הסיפור של אישה שהקדישה את חייה לגבר אחד. עכשיו ב-"מכתב מאישה אלמונית" על ידי במאית צעירה ניתן לראות את הסיפור קורה בסין בשנות המלחמה. מדובר בביג'ינג של שנות הארבעים המאוחרות, כאשר גבר מגיע לביתו ומוצא מכתב. המכתב שנכתב על ידי אישה שאינו יודע את שמה המודיעה לו שהיא עומדת למות ובנוסף מספרת לו כמה היא אהבה אותו כשהייתה צעירה. היא מספרת לו שהיא גידלה את בנם לבדה לאחר רומנם הקצרה ומספרת לו שעכשיו בנם מת והיא איננה מעוניינת עוד להמשיך ולחיות. השחקנית הראשית בסרט הינה גם הבימאית.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן