ביקורת על הספר "21 סודות ששווים מיליון"

הספר שנכתב על ידי סטפן ג' הארוויל הנחשב לאחד מגדולי היועצים העסקיים בארצות הברית איננו מבקש לגלות לנו מידע חדש שטרם נחשפנו אליו. למעשה, הוא מתעסק בעיקר ברעיונות ונושאים בהם אנשי התחום נוטים לזלזל.

כאשר מדובר באנשים מצליחים, נוכל לשאול את עצמנו מה הם יודע שאנחנו לא יודעים. כאשר מדובר במקצועות כמו זמרה או מקצועות אומנותיים שונים, הרי זה שחלקים נרחבים נגלים אל מול עינינו ולמעשה, נוכל להתחקות אחר פעולותיהם בקלות רבה יותר ונוכל להניח את הדעת בכך שנאמר שמדובר בכישרון אך במקצועות אחרים, לפעמים רב הנסתר על הגלוי. אנשי מכירות לדוגמא, ייתכן ושני אנשי מכירות ימכרו את אותו המוצר אך אחד מהם יסגור עשרות של עסקאות גדולות בכל חודש והשני סוגר עסקאות בודדות. בנושא זה מתעסק סטפן בספר.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון אולמות כנסים ואירועים מאובזרים לכל הפקה במלונות מיומנים במתן מגוון שירותים שינעימו

גם אם אתם לא אנשי עסקים או מכירות

החברה של סטפן, "קריאייטיב-וונצ'רז", אפשרה לו לראות כבר אנשי עסקים מכל הסוגים. בין חברות שקורסות בגלל מכירות חלשות לבין חברות שהצליחו גם בזכות אנשי מכירות טובים. הספר נכתב לאחר שנה של מפגשים עם אנשי מקצוע בולטים בתחום.  בפתיחת הספר, סטפן מודיע סטפן מדוע קרא לו כך. אמנם הספר נועד לשפר אנשי מכירות אף הוא הוסיף לו את המילה "סוד" מפני שזה מגביר את מכירות הספר. בנוסף, על פי דעתם של אנשי מכירות רבים, כולם אנשי מכירות באיזשהו מקום. בין אם אתם צריכים למכור את עצמכם בראיון עבודה, אל מול חברה המספקת שירותים לצורך קבלת הנחה, בקשת העלאה ואפילו אל מול בן, בת הזוג והילדים. באיזשהו מקום נרצה לגרום למישהו לבצע פעולה כלשהי וזוהי בעצם מכירה.

הספר איננו מלמד דבר חדש ובכל זאת מחדש

כאמור, הספר לא מחדש באופן מיוחד וזה דווקא מה שמעניין בספר. בקריאה בספר ובמיוחד במידה ועברתם הכשרה במכירות או שאפילו רק קראתם מעט על אומנות השכנוע באינטרנט, ייתכן ותראו שהספר מדבר על נושאים טריוויאליים אך תוכלו לשים לב שאת הנקודות שהוא מעלה, לרוב לא נחווה אפילו בתור קונים.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן