בטיחות מעל מהירות !

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

לפני לא מעט שנים הכרנו בשוק התחבורה כלי רכב חדשני אשר נע על ידי חשמל בלבד. כלי רכב זה הינו קטן ממדים בצורה משמעותית בהשוואה לכל שאר כלי התחבורה השונים אשר קיימים כיום בשוק. חשוב לומר כי כלי תחבורה זה מכיל יתרונות משמעותיים עבור נסיעות עירוניות בלבד ועל כן ניתן לראות לא מעט אנשים אשר בוחרים בכלי תחבורה זה לנסיעות עירוניות אפילו על פני כלי הרכב הפרטי אותו הם מאירים בחניה.

ללא כל חשש !

קלנועית הוא כלי תחבורה חשמלי אשר לא צריך כלל מילוי דלק על מנת להצליח לנוע קילומטרים ארוכים. שחוב לומר כי קלנועית נעה במהירות מוגבלת של עד 12 קילומטרים בשעה לכל היותר אך במידה ואתן מייעדים לה צרכים עירוניים בלבד ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי היא תעשה את עבודתה נאמנה.

בשל העובדה כי כלי תחבורה זה נע במהירות כל כך נמוכה הוא הופך לכלי תחבורה בטיחותי במיוחד. חשוב לומר כי כיום אנשים רבים בוחרים בכלי תחבורה זה בשל היותו בטוח. נוסף על המהירות המוגבלת לכלי תחבורה זה יש לא מעט אמצעים חדשניים מקדמי הגנה אשר יכולים לסייע לכם להתגבר על רוב ככל סכנות הכביש.

חיישנים מתקדמים

כפי שציינו לעיל כלי תחבורה זה הינו כלי תחבורה בטיחותי במיוחד. חשוב לומר כי כלי תחבורה זה כולל לא מעט חיישנים חכמים אשר יודעים לבלום בצורה אוטונומית בעת סיבוב חד. כמו כן חשוב לומר כי בשל העובדה כי זהו כלי תחבורה קטן ממדים במיוחד הוא מורשה על פי חוק לנוע בחופשיות על מדרכות הרחוב ללא כל בעיה.

על כן במידה ואתם מעוניינים בכלי תחבורה אידיאלי עבור נסיעות עירוניות בלבד הן מבחינת מהירות התנועה והן מבחינת הבטיחות ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי קלנועית היא אפשרות מצוינת עבורכם.

חשוב להדגיש כל כלי תחבורה זה בטיחותי במיוחד ויכול לסייע לכם לייעל בצורה משמעותית את ההתניידות העירונית שלכם. בשילוב של חיישנים מתקדמים ויכולת תנועה על מדרכות הרחוב ניתן לומר ללא כל צל שך ספק כי כלי תחבורה זה זריז ובטוח במיוחד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן