בטיחות מעל מהירות !

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

לפני לא מעט שנים הכרנו בשוק התחבורה כלי רכב חדשני אשר נע על ידי חשמל בלבד. כלי רכב זה הינו קטן ממדים בצורה משמעותית בהשוואה לכל שאר כלי התחבורה השונים אשר קיימים כיום בשוק. חשוב לומר כי כלי תחבורה זה מכיל יתרונות משמעותיים עבור נסיעות עירוניות בלבד ועל כן ניתן לראות לא מעט אנשים אשר בוחרים בכלי תחבורה זה לנסיעות עירוניות אפילו על פני כלי הרכב הפרטי אותו הם מאירים בחניה.

ללא כל חשש !

קלנועית הוא כלי תחבורה חשמלי אשר לא צריך כלל מילוי דלק על מנת להצליח לנוע קילומטרים ארוכים. שחוב לומר כי קלנועית נעה במהירות מוגבלת של עד 12 קילומטרים בשעה לכל היותר אך במידה ואתן מייעדים לה צרכים עירוניים בלבד ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי היא תעשה את עבודתה נאמנה.

בשל העובדה כי כלי תחבורה זה נע במהירות כל כך נמוכה הוא הופך לכלי תחבורה בטיחותי במיוחד. חשוב לומר כי כיום אנשים רבים בוחרים בכלי תחבורה זה בשל היותו בטוח. נוסף על המהירות המוגבלת לכלי תחבורה זה יש לא מעט אמצעים חדשניים מקדמי הגנה אשר יכולים לסייע לכם להתגבר על רוב ככל סכנות הכביש.

חיישנים מתקדמים

כפי שציינו לעיל כלי תחבורה זה הינו כלי תחבורה בטיחותי במיוחד. חשוב לומר כי כלי תחבורה זה כולל לא מעט חיישנים חכמים אשר יודעים לבלום בצורה אוטונומית בעת סיבוב חד. כמו כן חשוב לומר כי בשל העובדה כי זהו כלי תחבורה קטן ממדים במיוחד הוא מורשה על פי חוק לנוע בחופשיות על מדרכות הרחוב ללא כל בעיה.

על כן במידה ואתם מעוניינים בכלי תחבורה אידיאלי עבור נסיעות עירוניות בלבד הן מבחינת מהירות התנועה והן מבחינת הבטיחות ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי קלנועית היא אפשרות מצוינת עבורכם.

חשוב להדגיש כל כלי תחבורה זה בטיחותי במיוחד ויכול לסייע לכם לייעל בצורה משמעותית את ההתניידות העירונית שלכם. בשילוב של חיישנים מתקדמים ויכולת תנועה על מדרכות הרחוב ניתן לומר ללא כל צל שך ספק כי כלי תחבורה זה זריז ובטוח במיוחד.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן