ללחוץ יד רק לטובים ביותר!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

ללחוץ יד רק לטובים ביותר

 

כשעובד או מעביד נזקקים לשרותיו של עורך דין הם צריכים לבחור את הטוב ביותר ולא להתפשר על פחות מכך, לפניכם 5 טיפים שילוו את ההחלטה

החיים וההזדמנויות שלהם

ישנן סיטואציות שונות בחיי העבודה המביאות להזדקק לשרותיו של עורך דין דיני עבודה, בין אם אנחנו מעסיקים או אם אנחנו מועסקים, העבודה מזמנת לנו מיקרים בהם התיווך המשפטי זו הדרך היחידה והבטוחה להבטיח התמודדות נכונה עם הסיטואציה, ניתן למנות בין המקרים, חובות מצד התובע או הנתבע, הליכים לקראת פשיטת רגל, הלנת שכר, הוצאה לפועל ועוד, בכל המקרים הללו התמודדות אישית מול המערכת המשפטית כמעט אינה רלוונטית, ההתמצאות בנבכי החוק הינה תנאי יסוד להצלחה ורק עורך דין דיני עבודה מקצועי הוא זה שיוכל ללוות את התהליך בצורה טובה מקצועית ואחראית.

מי ייבחר למלוכה

 אחרי שנפלה ההחלטה שצריך לפנות לעורך דין דיני עבודה, ניצבת השאלה, באיזה עורך דין לבחור, איזה עורך דין ינהל את התהליך בצורה טובה ומקצועית ויעמוד בצורה טובה ומייצגת בכל דיון מול כל אחד, ההחלטה הופכת להיות קריטית ומשמעותית כאשר את הוא העובד, למעסיקים יש בהרבה מיקרים עורכי דין טובים ובעלי הבנה המלווים אותם לאורך כל חיי העסק כאשר העובד נזקק לשרותיו של עור דין לעיתים נדירות או בכלל לא.

  חמש קווים מנחים לבחירת עורך דין  
מקצועיות
ניסיון
התחייבות
ידע
המלצות

מקצועיות-לבחור עורך דין מקצועי ולא כזה שעבר הכשרה מהירה ועשה הסבה מקצועית, עורך דין שלמד ורכש פרקטיקה בתחום כך שהוא מוכן לכל סיטואציה הניכרת בדרכו.

ניסיון–עורך דין מנוסה שהכיר את כל המקרים וחווה אותם , התייצב בבתי משפט, בהוצאה לפועל והתנהל בצורה טובה.

התחייבות–עורך דין  דיני עבודה המוכן לקחת התחייבות על כך שהוא יצליח להוציא אותך מצליח, הוא מכיר את היכולות שלו ומתאים את הבטחותיו ליכולותיו

ידע–מומלץ לבחור עורך דין שהוא רחב אופקים ויכיר נישות שונות שיכולות להצליח להביא את המרב בכל מקרה

המלצות–לקוחות מרוצים ממליצים, תבררו תבדקו את ההיסטוריה של הלקוחות מי לוקח אותו ומה הוא מספר עליו, רק כך תוכלו להיות בטוחים שבחרתם בטוב ביותר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן