ללחוץ יד רק לטובים ביותר!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ללחוץ יד רק לטובים ביותר

 

כשעובד או מעביד נזקקים לשרותיו של עורך דין הם צריכים לבחור את הטוב ביותר ולא להתפשר על פחות מכך, לפניכם 5 טיפים שילוו את ההחלטה

החיים וההזדמנויות שלהם

ישנן סיטואציות שונות בחיי העבודה המביאות להזדקק לשרותיו של עורך דין דיני עבודה, בין אם אנחנו מעסיקים או אם אנחנו מועסקים, העבודה מזמנת לנו מיקרים בהם התיווך המשפטי זו הדרך היחידה והבטוחה להבטיח התמודדות נכונה עם הסיטואציה, ניתן למנות בין המקרים, חובות מצד התובע או הנתבע, הליכים לקראת פשיטת רגל, הלנת שכר, הוצאה לפועל ועוד, בכל המקרים הללו התמודדות אישית מול המערכת המשפטית כמעט אינה רלוונטית, ההתמצאות בנבכי החוק הינה תנאי יסוד להצלחה ורק עורך דין דיני עבודה מקצועי הוא זה שיוכל ללוות את התהליך בצורה טובה מקצועית ואחראית.

מי ייבחר למלוכה

 אחרי שנפלה ההחלטה שצריך לפנות לעורך דין דיני עבודה, ניצבת השאלה, באיזה עורך דין לבחור, איזה עורך דין ינהל את התהליך בצורה טובה ומקצועית ויעמוד בצורה טובה ומייצגת בכל דיון מול כל אחד, ההחלטה הופכת להיות קריטית ומשמעותית כאשר את הוא העובד, למעסיקים יש בהרבה מיקרים עורכי דין טובים ובעלי הבנה המלווים אותם לאורך כל חיי העסק כאשר העובד נזקק לשרותיו של עור דין לעיתים נדירות או בכלל לא.

  חמש קווים מנחים לבחירת עורך דין  
מקצועיות
ניסיון
התחייבות
ידע
המלצות

מקצועיות-לבחור עורך דין מקצועי ולא כזה שעבר הכשרה מהירה ועשה הסבה מקצועית, עורך דין שלמד ורכש פרקטיקה בתחום כך שהוא מוכן לכל סיטואציה הניכרת בדרכו.

ניסיון–עורך דין מנוסה שהכיר את כל המקרים וחווה אותם , התייצב בבתי משפט, בהוצאה לפועל והתנהל בצורה טובה.

התחייבות–עורך דין  דיני עבודה המוכן לקחת התחייבות על כך שהוא יצליח להוציא אותך מצליח, הוא מכיר את היכולות שלו ומתאים את הבטחותיו ליכולותיו

ידע–מומלץ לבחור עורך דין שהוא רחב אופקים ויכיר נישות שונות שיכולות להצליח להביא את המרב בכל מקרה

המלצות–לקוחות מרוצים ממליצים, תבררו תבדקו את ההיסטוריה של הלקוחות מי לוקח אותו ומה הוא מספר עליו, רק כך תוכלו להיות בטוחים שבחרתם בטוב ביותר.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן