עוברים גם את המחסום הזה

עוברים גם את המחסום הזה


בתקופת משבר כמו תקופה של פשיטת רגל, החוכמה היא להתרומם מעל המים ולחפש גלגל הצלה כזה שיסייע לפרנסה בתקופה הקשה ויוכל להוות מנוף לעתיד
לעצור במדרון

הליך פשיטת רגל הינו הליך שאינו סימפטי כלל, כל מה שסובב את ההליך: החובות, הנושים, בתי המשפט וכל הנספחים. בסופו של כל העניין האדם נאלץ לבקש בקשה לפשיטת רגל. לא מעט אנשים יתלבטו ואולי יגיעו בסוף לשערי הוצאה לפועל בשל העובדה שהם חוששים לגבי פרנסתם בתקופה של פשיטת הרגל, החשש של ההישרדות הכללית בתקופה זו גורמת לאדם לחכות מבלי לעשות דבר, עובדה שמדרדרת את המצב.

להכיר את האופציות

 אכן יש מקום להתלבט, חכם להתייעץ לפני שמגישים בקשה לפשיטת רגל עם עורך דין דיני עבודה. כן, חשוב וצריך לדעת את העובדות. אפשר ואולי אפילו כדאי להיכנס לעניין פתיחת עסק בזמן פשיטת רגל, אפשר להתפרנס ובכבוד. יהיו כאלו שימליצו להשתכר כשכיר על מנת להימנע ממערבולת נוספת של חובות בעקבות פתיחת עסק חדש. שתי האפשרויות קיימות והנתונים משתנים לפי העניין, אבל גם זו וגם זו עומדות על הפרק.

רווח מול הפסד

כאשר אדם נכנס למערבולת של  חובות, הוא לא יודע איך לצאת ממנה. הדרך הגרועה ביותר זה לגרור את זה עד הוצאה לפועל, אמנם כל עורך דין דיני עבודה לא ימליץ להכריז על פשיטת רגל אבל זה מצב טוב בהרבה מאשר מצב בו הוצאה לפועל משעבדים את המיטלטלין או אפילו לוקחים מכם את זכות הבחירה לגבי היציאה שלכם מהארץ. צריך לעשות מעשים בליווי מקצועי על מנת להימנע מטעויות שעשויות לעלות ביוקר.

להשמיע את קולכם

החוק מבקש לתת הזדמנות לאדם פושט הרגל להתפרנס בתקופה של פשיטת רגל, הוא יכול להירשם כעוסק פטור או מורשה, לפי העניין או סוג העסק, רק כמובן שכל פתיחת עסק בזמן פשיטת רגל תחייב אישור של בית המשפט, ייצוג טוב של עורך דין דיני עבודה יוכל לסייע בהליך של קבלת האישור מבית המשפט. ובניהול התיק בצורה מסודרת ואחראית מול רשות המיסים.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון בתי מלון הכוללים חיבור לאינטרנט אלחוטי המשתייכים לקבוצת מלונות היוקרה של ישראל
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן