העור מתקמט? אין כל בעיה. ניתן לטפל כאן ועכשיו

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

במרוץ החיים, ישנם לעיתים רגעים שמזכירים לנו איפה אנחנו נמצאים ובני כמה אנחנו. בגיל 6 זה השיני חלב שנופלות ומתחלפות. בגיל ההתבגרות זה פצעי האקנה שמופיעים.

ובגיל הבגרות זה הקמטים. יש קמטים שהם קמטי הבעה- במצב אלו הם קמטי חשיבה ובאזור השפתיים והאף יש את קמטי החיוך.

מתחת לעיניים יש את קמטי החשיבה והכעס.

ויש כמובן גם קמטים שמגיעים עם הגיל, ומזכירים לנו שהעור שלנו, בדיוק כמונו- הזדקן. התבגר.

יש אנשים שאין להם כל בעיה לחיות עם הקמטים הללו. להפך- הם אוהבים כל קמט וקמט ומברכים אותו, כי הקמטים הללו הם בעצם נקודות ציון של דברים שהם עברו בחיים.

וישנם אנשים שמעדיפים לחיות בלי הקמטים הללו. או בגלל שהם פרפקציוניסטים ורוצים פנים מושלמות, או בגלל חוסר הנוחות מול הקמטים שמזכירים להם באופן יום יומי את הגיל שלהם. או פשוט כי אינם מעוניינים לשאת עמם את הזיכרונות שמביעים הקמטים הללו.

בכל מקרה- יש פתרון!

את הקמטים ניתן להעלים באמצעות מספר שיטות ואפשרויות.

ישנה את האפשרות המקובלת וכנראה הידועה ביותר, שזו הזרקת בוטוקס. הבוטוקס למעשה "מקפיא" את פעילותה תאים באזור הקמט, מה שמסייע לעצירת קימוט העור וההתיישרות שלו.

טיפולי הבוטוקס מבוצעים לרוב על ידי גורם רפואי שיודע להתאים את סוג הטיפול לסוג העור של המטופל. הם מבוצעים באמצעות זריקה למקום הרלוונטי, והתוצאות- מיידיות.

כמו כן, אין טיפולים נוספים לאחר טיפול הבוטוקס, כאשר ניתן לחזור עליו לאחר כשנה או על פי המלצת הרופא.

טיפולים נוספים שניתן לעשות ועשויים לסייע הם טיפולים בקור או בגלי רדיו, כאשר מדובר בטיפולים אותם יש לבצע לרוב מספר פעמים על מנת שישפיעו.

על מנת לשמר על עור הפנים לאחר הטיפול, יש לבצע את הטיפול המומלץ על ידי הגורם המקצועי, כמו למשל טיפול יום יומי בקרמים ומסכות, וכן טיפול בפילינג. אלו יסייעו לשמור על רכות הפנים ועל עיכוב הקמטים, שכן השימור יעניק רכות וכן יתפעל את התאים הרלוונטיים.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן