העור מתקמט? אין כל בעיה. ניתן לטפל כאן ועכשיו

במרוץ החיים, ישנם לעיתים רגעים שמזכירים לנו איפה אנחנו נמצאים ובני כמה אנחנו. בגיל 6 זה השיני חלב שנופלות ומתחלפות. בגיל ההתבגרות זה פצעי האקנה שמופיעים.

ובגיל הבגרות זה הקמטים. יש קמטים שהם קמטי הבעה- במצב אלו הם קמטי חשיבה ובאזור השפתיים והאף יש את קמטי החיוך.

מתחת לעיניים יש את קמטי החשיבה והכעס.

ויש כמובן גם קמטים שמגיעים עם הגיל, ומזכירים לנו שהעור שלנו, בדיוק כמונו- הזדקן. התבגר.

יש אנשים שאין להם כל בעיה לחיות עם הקמטים הללו. להפך- הם אוהבים כל קמט וקמט ומברכים אותו, כי הקמטים הללו הם בעצם נקודות ציון של דברים שהם עברו בחיים.

וישנם אנשים שמעדיפים לחיות בלי הקמטים הללו. או בגלל שהם פרפקציוניסטים ורוצים פנים מושלמות, או בגלל חוסר הנוחות מול הקמטים שמזכירים להם באופן יום יומי את הגיל שלהם. או פשוט כי אינם מעוניינים לשאת עמם את הזיכרונות שמביעים הקמטים הללו.

בכל מקרה- יש פתרון!

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות יוקרה עם שירות חדרים מעולה מספקים את המענה המתאים ביותר כדי

את הקמטים ניתן להעלים באמצעות מספר שיטות ואפשרויות.

ישנה את האפשרות המקובלת וכנראה הידועה ביותר, שזו הזרקת בוטוקס. הבוטוקס למעשה "מקפיא" את פעילותה תאים באזור הקמט, מה שמסייע לעצירת קימוט העור וההתיישרות שלו.

טיפולי הבוטוקס מבוצעים לרוב על ידי גורם רפואי שיודע להתאים את סוג הטיפול לסוג העור של המטופל. הם מבוצעים באמצעות זריקה למקום הרלוונטי, והתוצאות- מיידיות.

כמו כן, אין טיפולים נוספים לאחר טיפול הבוטוקס, כאשר ניתן לחזור עליו לאחר כשנה או על פי המלצת הרופא.

טיפולים נוספים שניתן לעשות ועשויים לסייע הם טיפולים בקור או בגלי רדיו, כאשר מדובר בטיפולים אותם יש לבצע לרוב מספר פעמים על מנת שישפיעו.

על מנת לשמר על עור הפנים לאחר הטיפול, יש לבצע את הטיפול המומלץ על ידי הגורם המקצועי, כמו למשל טיפול יום יומי בקרמים ומסכות, וכן טיפול בפילינג. אלו יסייעו לשמור על רכות הפנים ועל עיכוב הקמטים, שכן השימור יעניק רכות וכן יתפעל את התאים הרלוונטיים.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן