בימים אלו קוסמטיקה כבר מקושרת לכולם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

ניתן לומר בוודאות שעולם הקוסמטיקה בעשור האחרון, הוא כבר איננו עולם ששייך רק לנשים. כיום- כולם עושים טיפולים קוסמטיים.

בין אם מדובר בנשים, מבוגרים, זקנים, גברים, נערים, נערות וילדים.

ילדים המתחילים את גיל ההתבגרות שלהם, חווים כל מיני שינויים. הן בגוף, הן מבחינה רגשית ובעיקר בפנים שלהם.

לפתע מתחילים להופיע פצעוני בגרות, הידועים בתור פצעי האקנה, כאשר במקרים חמורים ממלאים את כל הפנים והופכים, מעבר לחוסר הנעימות, לכואבים ולא נעימים.

מתחיל שיעור בפנים, בעיקר באיזור השפם והגבות, וניתן לומר שהפנים של המתבגר או המתבגרת מתעוותים מעט, עד שמתחילים לקבל פרופורציה כמה שנים לאחר מכן.

חלק מהילדים משלימים עם התהליך ומנסים לשלוט עליו באמצעות תכשירים אותם ניתן לרכוש ברשתות הפארם השונות, כמו סבונים ותכשירים נוספים אותם מורחים על פצעי האקנה על מנת לייבש אותם,

וחלק מהילדים מעדיפים טיפןל אינטנסיבי וחודרני יותר.

אז ישנן בנות שמעדיפות ללכת לקוסמטיקאית על מנת שזו תטפל באופן אגרסיבי יותר בפצעי הבגרות שלהן, ועל הדרך תעצב להן את הגבות שיצאו מכלל שליטה ותסיר להן את השפם.

וישנן בנים שמעדיפים גם הם לטפל בעור הפנים שלהם, או מחוסר סבלנות להתעסקות בתכשירים מרשתות הפארם, או בגלל שפצעי האקנה כבר כואבים להם במיוחד.

ילדים מתבגרים, ברגע שמתחילים ללכת לטיפול קבוע אצל הקוסמטיקאית, כבר ניכר לראות שינוי רציני בעור הפנים שלהם, ויתרה מכך, הטיפול, כיוון שמנקה להם את עור הפנים, מעניק להם ביטחון עצמי, כמו גם תחושה של בגרות.

עם זאת, יש לזכור כי עור הפנים של הילדים שונה מאוד מעור פנים של אישה מבוגרת, על כן, יש לשים לב לכך בעת בחירת הקוסמטיקאית המתאימה, שיודעת היטב את ההבחנה, ותדע לא להשתמש על ילדים באותם החומרים בהם משתמשת על מבוגרים, שכן עור הפנים של הילדים עדין ורגיש יותר.

כמו כן, יש לוודא לאחר סיום הטיפול כי ישנם חומרים בבית שירגיעו את האדמומיות שבעור הפנים לאחר הטיפול הקוסמטי לילדים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן