בימים אלו קוסמטיקה כבר מקושרת לכולם

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ניתן לומר בוודאות שעולם הקוסמטיקה בעשור האחרון, הוא כבר איננו עולם ששייך רק לנשים. כיום- כולם עושים טיפולים קוסמטיים.

בין אם מדובר בנשים, מבוגרים, זקנים, גברים, נערים, נערות וילדים.

ילדים המתחילים את גיל ההתבגרות שלהם, חווים כל מיני שינויים. הן בגוף, הן מבחינה רגשית ובעיקר בפנים שלהם.

לפתע מתחילים להופיע פצעוני בגרות, הידועים בתור פצעי האקנה, כאשר במקרים חמורים ממלאים את כל הפנים והופכים, מעבר לחוסר הנעימות, לכואבים ולא נעימים.

מתחיל שיעור בפנים, בעיקר באיזור השפם והגבות, וניתן לומר שהפנים של המתבגר או המתבגרת מתעוותים מעט, עד שמתחילים לקבל פרופורציה כמה שנים לאחר מכן.

חלק מהילדים משלימים עם התהליך ומנסים לשלוט עליו באמצעות תכשירים אותם ניתן לרכוש ברשתות הפארם השונות, כמו סבונים ותכשירים נוספים אותם מורחים על פצעי האקנה על מנת לייבש אותם,

וחלק מהילדים מעדיפים טיפןל אינטנסיבי וחודרני יותר.

אז ישנן בנות שמעדיפות ללכת לקוסמטיקאית על מנת שזו תטפל באופן אגרסיבי יותר בפצעי הבגרות שלהן, ועל הדרך תעצב להן את הגבות שיצאו מכלל שליטה ותסיר להן את השפם.

וישנן בנים שמעדיפים גם הם לטפל בעור הפנים שלהם, או מחוסר סבלנות להתעסקות בתכשירים מרשתות הפארם, או בגלל שפצעי האקנה כבר כואבים להם במיוחד.

ילדים מתבגרים, ברגע שמתחילים ללכת לטיפול קבוע אצל הקוסמטיקאית, כבר ניכר לראות שינוי רציני בעור הפנים שלהם, ויתרה מכך, הטיפול, כיוון שמנקה להם את עור הפנים, מעניק להם ביטחון עצמי, כמו גם תחושה של בגרות.

עם זאת, יש לזכור כי עור הפנים של הילדים שונה מאוד מעור פנים של אישה מבוגרת, על כן, יש לשים לב לכך בעת בחירת הקוסמטיקאית המתאימה, שיודעת היטב את ההבחנה, ותדע לא להשתמש על ילדים באותם החומרים בהם משתמשת על מבוגרים, שכן עור הפנים של הילדים עדין ורגיש יותר.

כמו כן, יש לוודא לאחר סיום הטיפול כי ישנם חומרים בבית שירגיעו את האדמומיות שבעור הפנים לאחר הטיפול הקוסמטי לילדים.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן