אז מה הם בעצם היתרונות של גוגל ממומן ?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

אז מה הם בעצם היתרונות של גוגל ממומן ?

בעבר אפשרויות הפרסום היו מאד קטנות ומאד מאד יקרות מה שיכולתם לעשות זה לפרסם מודעה בעיתון, פרסום ברדיו או פריים טיים בטלוויזיה.

אך כיום זה כבר מאד שונה הרשת נותנת לנו כח פרסומי אדיר שאנחנו יכולים לנצל בקלות רבה ובהרבה פחות כסף ממה שהיה עולה בעבר לפרסם עסק וכמובן לא ליצור מודעה לקהל כללי ומי שישמע את מודעה ישמע אלה לפנות בדיוק לקהל היעד שאנחנו רוצים לפי טווח גילאים, מקום מגורים, תחומי עניין ועוד קריטריונים רבים נוספים.
בשנים האחרונות בעלי עסקים רבים בישראל החלו לצפות בכוחה של האימפריה האינטרנטית גוגל שמחזיקה בלמעלה מתשעים אחוזים מכל החיפושים באינטרנט בעולם ולמעלה מתשעים וארבע אחוזים מכל החיפושים שמתבצעים במדינת ישראל.

עקב כוחו האדיר של גוגל אנשים החלו יותר ויותר לרצות לפרסם את העסק שלהם דווקא בגוגל ורבים בוחרים באחת אפשרויות פרסום וקידום העסק הטובות באינטרנט ובכלל – קידום בגוגל ממומן.
קידום בגוגל ממומן זה למעשה דבר מאד פשוט שלא מצריך ידע נרחב יותר מידי בקידום אתרים seo בגוגל – קידום אתרים במנועי חיפוש וכדומה בעצם מה שעושים זה בוחרים מה הם מילות החיפוש אנשים יקלידו בכדי לראות את המודעה, מכניסים מספר כרטיס אשרי והופ בלחיצת כפתור אחת של כפתור האישור אתם מיד קופצים לראש תוצאות החיפוש אפילו עם הייתם ממש בתחתית וכך אתם נהנים מחשיפה באמת עצומה של גולשים במחפשים את המוצר שאתם מוכרים או משכירים או את השירותים שאתם מספקים לציבור הרחב.

החיסרון הגדול ביותר בדרכי הפרסום שהיו בעבר כמו הטלוויזיה, הרדיו והעיתונים הוא שפרסום בהם היה עולה הון עתק שיכל להגיע לעשרות ומאות אלפי שקלים בקלות אך פרסום בגוגל ממומן מציע לנו שיטה נהדרת ובה אנחנו פשוט בוחרים את התקציב של עצמנו.
גוגל כל כך בטוחה שדרך הפרסום שהיא מספקת עד כדי כך שהיא לא רוצה תשלום כולל וידוע מראש היא רוצה תשלום לפי כניסה זאת אומרת שאתם בוחרים בכל יום את התקציב היומי שברצונכם לדוגמא בוא נגיד ואתם מעוניינים להוציא היום מאה שקל וכל קלי שווה שקל לאחר מאה כניסות המודעה תוסר ותשוב שוב למחרת.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן