מספר דברים שלא ידעתם על ביובית:

מספר דברים שלא ידעתם על ביובית:

במידה ולא שמעתם עד כה על ביובית הנה לכם כמה סיבות להעריך את עצם קיומה:

א. ביובית היא למעשה משאית (ישנן גדולות שמשתמשים בהם חברות גדולות וישנן קטנות הנוסעות ככל כלי הרכב הנוסעות בכביש וסביר להניח שנפגוש בה בדרכים (רק אם זה לא בכבישים מהירים במיוחד). משאית- ביובית נושאת עמה ציוד מתקדם לבעיות אשר במערכות הביוב ומותקנת עליה מצלמה המיוחדת לצילום מערכת הביוב החשוכה מבפנים ובכך המצלמה מאתרת את מקור הבעיה באופן די מהיר מאדם שהיה נכנס לתוך המבוך הגדול של מערכת הביוב.

ב. המשאית נושאת עמה צינור מים עם שיטת שאיבה חזקה באופן מיוחד כדי שתנקה את הצינורות מהנוזלים המיותרים ומהפסולת שהצטברה ויצרה תקלות או פיצוצים.

ג. באמצעות ביובית ניתן לפתוח סתימות בצנרות ולנקות את קווי הביוב משומן, אדמה או הצפות ואף גם שאיבות בורות ספיגה. אז לכל עוברי האורח שיצא להם להריח את ריח הביוב- סביר להניח שלאחר זמן קצוב הוזמנה ביובית לאזור "המפגע" ששאבה וספגה את מי השופכין שהפריעו לשלוות המקום.

ד. את המשאית- ביובית מחזיקים רוב חברות האינסטלציה לאחר הכשרה וניסיון בתחום- כי היא לא קלה לשימוש. כמו כן, גם העיריות ברחבי ישראל, מוסדות ומפעלים גדולים משתמשים בשירותיה ויש לא מעט אנשים פרטיים הזקוקים לה במקרים של הצפות או תקלות בביוב ובצנרת.

ה. משאית- ביובית נמוכה במיוחד ולמרות היותה משאית, עדיין היא יכולה להיכנס למקומות נמוכים במיוחד או לחניונים ששם לעולם לא תראו משאיות חונות להנאתם.

ו. את המשאית- ביובית צריך להפעיל תחת רישיון ואישור של המשרד להגנת הסביבה וזה משום שביובית במקרי הצורך יכולה גם לשאוב מי שפכים רעילים, חומרים מסוכנים שיכולים להוות חשש ולגרום גם לזיהום הסביבה. אז לקבלנים שבנינו שמעוניינים להשתמש בביובית לצורכי שאיבת שפכים באזורים רחוקים- אל תשכחו את האישור.

ז. שמה ביובית לא רק משום שהיא מטפלת בבעיות במערכות הביוב השונות או הצנרות למיניהם, אלא היא יכולה לטפל בכל בעיית ניקוז שהיא, וכל מקום שיש צורך לשאוב ממנו כמויות מים נכבדות.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון השכרת אולמות כנסים ואירועים במלונות מקצוענים עם ארגון מגוון סיורים
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן