לפתע הופיעו כתמים על גופכם? הסיבה כנראה ששהיתם זמן רב בשמש ללא מקדמי הגנה

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

לפתע הופיעו כתמים על גופכם? הסיבה כנראה ששהיתם זמן רב בשמש ללא מקדמי הגנה

השמש החמה בארץ יכולה להיות מאוד מסוכנת אם לא יודעים כיצד להתכונן אל החשיפה אליה כראוי. אנשים רבים כיון מעוניינים בהשגת עור שזוף ועל גן מסכנים את בריאותם ממש ושוכבים שעות ארוכות תחת קרני השמש. התוצאה היא הופעתם של כתמי שמש. כתמי שמש הם מעין כתמים המופיעים לפתע על העור שלכם. כתמים אלה יכולים להיות בהירים או כהים יותר משאר העור שלכם והדבר נובע משינוי בכמות המלנין המצויה באותו אזור.

השינויים בגופנו אשר גורמים להופעתם של הכתמים

כפי שציינו לעיל החשיפה הבלתי מבוקרת לשל החמה גורמת לשינוי בכמות המלנין אשר מצוי בגופנו. מלנין הוא חומר המצוי על פי רוב בכל חלקי הגוף ברמה שווה. במידה ויחול שינוי כלשהו בכמות המלנין, אותו אזור בו חל השינוי יראה לנו ככתם הנראה כהה או בהיר יותר משאר חלקי הגוף. במידה וכמות המלנין תגדל באותו אזור הוא יראה כהה יותר בהשוואה אל שאר כל חלקי הגוף וכן להיפך. בשל העובדה כי בשנים האחרונות חלה עלייה מתמדת במודעות המראה החיצוני שלנו, קמו לאחרונה טיפולים רבים, טובים ואמינים אשר יעזרו לנו ביתר קלות להתגבר על כתמי השמש שלנו. במקביל לעליית המודעות והחשיבות למראה החיצוני שלנו בשנים האחרונות חלה גם עליה במודעות לניהול אורח חיים בריא. על כן על פי רוב השיטות הקיימות כיום לטיפול בכתמי השמש שלכם הינן טובות, בריאות ומכילות חומרים טבעיים בלבד. ראשית נפתח כמובן בגורם העיקרי להופעתם הפתאומית של כתמי השמש. כתמי השמש כשמם כן הם, מופיעים על פי רוב בשל חשיפה מתמדת ובלתי מבוקרת לקרני השמש הקופחת ללא שימוש באמצעים מקדמי הגנה איכותיים וטובים. אז כמובן שבתור התחלה במידה והופיעו על עורכם כתמי שמש, הצטיידו במהרה בקרם הגנה איכותי וטוב המגן כמה שיותר מפני קרני השמש. פיגמנטציה – חשוב לומר כי החשיפה הבלתי מבוקרת לקרני השמש החמה פה בארץ מסוכנת מאוד ועלולה לגרום לבעיות בריאות קשות, מעבר להופעתם של כתמי השמש.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן