לפתע הופיעו כתמים על גופכם? הסיבה כנראה ששהיתם זמן רב בשמש ללא מקדמי הגנה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

לפתע הופיעו כתמים על גופכם? הסיבה כנראה ששהיתם זמן רב בשמש ללא מקדמי הגנה

השמש החמה בארץ יכולה להיות מאוד מסוכנת אם לא יודעים כיצד להתכונן אל החשיפה אליה כראוי. אנשים רבים כיון מעוניינים בהשגת עור שזוף ועל גן מסכנים את בריאותם ממש ושוכבים שעות ארוכות תחת קרני השמש. התוצאה היא הופעתם של כתמי שמש. כתמי שמש הם מעין כתמים המופיעים לפתע על העור שלכם. כתמים אלה יכולים להיות בהירים או כהים יותר משאר העור שלכם והדבר נובע משינוי בכמות המלנין המצויה באותו אזור.

השינויים בגופנו אשר גורמים להופעתם של הכתמים

כפי שציינו לעיל החשיפה הבלתי מבוקרת לשל החמה גורמת לשינוי בכמות המלנין אשר מצוי בגופנו. מלנין הוא חומר המצוי על פי רוב בכל חלקי הגוף ברמה שווה. במידה ויחול שינוי כלשהו בכמות המלנין, אותו אזור בו חל השינוי יראה לנו ככתם הנראה כהה או בהיר יותר משאר חלקי הגוף. במידה וכמות המלנין תגדל באותו אזור הוא יראה כהה יותר בהשוואה אל שאר כל חלקי הגוף וכן להיפך. בשל העובדה כי בשנים האחרונות חלה עלייה מתמדת במודעות המראה החיצוני שלנו, קמו לאחרונה טיפולים רבים, טובים ואמינים אשר יעזרו לנו ביתר קלות להתגבר על כתמי השמש שלנו. במקביל לעליית המודעות והחשיבות למראה החיצוני שלנו בשנים האחרונות חלה גם עליה במודעות לניהול אורח חיים בריא. על כן על פי רוב השיטות הקיימות כיום לטיפול בכתמי השמש שלכם הינן טובות, בריאות ומכילות חומרים טבעיים בלבד. ראשית נפתח כמובן בגורם העיקרי להופעתם הפתאומית של כתמי השמש. כתמי השמש כשמם כן הם, מופיעים על פי רוב בשל חשיפה מתמדת ובלתי מבוקרת לקרני השמש הקופחת ללא שימוש באמצעים מקדמי הגנה איכותיים וטובים. אז כמובן שבתור התחלה במידה והופיעו על עורכם כתמי שמש, הצטיידו במהרה בקרם הגנה איכותי וטוב המגן כמה שיותר מפני קרני השמש. פיגמנטציה – חשוב לומר כי החשיפה הבלתי מבוקרת לקרני השמש החמה פה בארץ מסוכנת מאוד ועלולה לגרום לבעיות בריאות קשות, מעבר להופעתם של כתמי השמש.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן