מילוי קמטים – לא מה שחשבתם!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

מילוי קמטים - לא מה שחשבתם!

קמטי ההבעה על פי רוב מופיעים מוקדם מהמצופה בשל העובדה כי עור הפנים הינו רגיש מאוד בשל היותו דק מאוד וכן בשל העובדה הפשוטה כי בעזרת הפנים אנו מביעים הבעות שונות אשר גורמות להופעתם של הקמטים. כיום קיימים מגוון טיפולים על מנת לנסות ולמלא את הקמטים הללו. אך באופן כללי ניתן לומר כי כאשר מתחילים להתבגר מרגישים לפתע כי גופנו נותן את אותותיו בדרכים רבות. תחילה אנו מרגישים כי גופנו נחלש לאט לאט ודברים אשר היינו מצליחים לעשות ביתר קלות בעבר הופכים להיות קשים ומפרכים עבורנו.
כך נראה הבלאי של גופנו

קוסמטיקה – כמו כן אנו רואים לפתע את צבעו של השיער שלנו מתחיל להתחלף והופך עד מהרה לאפור לגמרי. אפור זה המקרה הטוב במין השניים, פעמים רבות כי השיער שלנו בגיל בו אנו מרגישים אותות רבים של התבגרות מתחיל לנשור אט אט עד שהקרחת מתחילה לבצבץ לה. כמו כן עורנו נותן היטב את אותותיו. על פי רוב העור יתחיל לאבד מברקותו שהייתה בעבר, לאחר מכן יתחילו להופיע קמטים קלים ולבסוף העור כולו יהפוך רפוי ויקנה לנו מראה עייף ובעיקר מבוגר. כפי שציינו לעיל כאשר אנו מתבגרים אנו רואים סימנים רבים על גופנו אך בשנים האחרונות ניתן לומר כי על ידי הטכנולוגיה המתקדמת מבוגרים רבים כיום דוחים את הקץ ומצליחים לדחות בכמה שנים את הופעתם של שלל התופעות שצוינו לעיל. על ידי שימוש בטכנולוגיות רבות בעולם הקוסמטיקה ניתן להתגבר או לכל הפחות לדחות תופעות רבות כמו קמטים על ידי טיפולים אשר ימתחו את עורנו, התקרחויות על ידי טיפולים אשר יעצרו ביתר קלות את הנשירה שלנו וכן את העור הרפוי אשר מקנה לנו מראה מבוגר על ידי מיצוק העור בעזרתן של הטכנולוגיות החדשות. כל עולם הקוסמטיקה מצליח להציג מידי שנה שיפורים ושכלולים אשר הופכים את מגוון הטיפולים הקיימים ליעילים ובריאים הרבה יותר. על כן קיימים טיפולים רבים כיום אשר נעשים בדרך טבעית לחלוטין ופעמים רבות טיפולים אלה אף בריאים מאוד למטופלים בשל העובדה כי הם מחדירים לעומר גופם ויטמינים ומינרלים רבים. ויטמינים ומינרלים אלה מזינים את העור היטב ובכך בעצם עוזרים לו לשוב לשנים היפות והרעננות שלו.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן