סובלים מנשירת שיער? – הכתבה בשבילכם

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

סובלים מנשירת שיער? - הכתבה בשבילכם

פילינג – אנשים רבים כיום גלל לא יודעים מה ההגדרה הרפואית של נשירת שיער. תחילה חשוב לומר כי לכולנו נושרות לא מעט שיערות מידי יום, או ליתר דיוק בין מאה למאה חמישים שיערות נושרות מראשנו בכל יום וזאת מבלי שכנו סובלים כלל מבעיית נשירת השיער. על כן חשוב לשים לב כי לא כל נשירה פירושה נשירת שיער. במידה ואתם מבחינים בנשירת שיער תדירה יותר ייתכן כי אתם אגן סובלים מבעיה רפואית זו העונה על השם נשירת שיער.

כך תדעו לזהות נשירת שיער

פילינג כימי – גפי שהזכרנו לעיל לכולנו נושרות לא מעט שיערות מידי יום ועל כן אין לנו להתרגש ולהיבהל מכמה שירות שנשרו. אך במידה ואתם מזהים קבוצת שיערות הדבר הופך משמעותי הרבה יותר מה שיכול לסמן לכם על תחילת נשירת שיער של ממש. על כן במידה ואתם מבחינים בקבוצת שיערות שנושרות מראשכם כאשר אתם חופפים את הראש או כאשר אתם מעבירים יד על ראשכם, סיכוי סביר כי אתם סובלים מבעיית נשירת השיער. כמו בן במידה ואתם יושבים מספר דקות במקום מסוים ולאחר זמן מגלים כי על השולחן הסמוך אליכם ישנן כמה וכמה שיערות שלכם, סיכוי סביר כי אתם אגן סובלים מבעיית נשירת השיער. במצב זה מומלץ מאוד להגיע לרופא המשפחה ולערוך בדיקות כללית בשל העובדה כי פעמים רבות נשירת השיער שלנו נגרמת כתוצאה ישירה של חוסרים עמוקים של ויטמינים ומינרלים שונים.

כך תצליחו לעצור את נשירת השיער שלכם

פילינג לפנים – אז במידה והצלחתם לזהות את נשירת השיער שלכם בזמן כל מה שנותר לעשות הוא לעצור אותה. חשוב לומר כי במידה ותצליחו לזהות את הגורם לנשירת השיער שלכם תוכלו ביתר קלות להתגבר עליה. במידה ו שירת השיער שלכם נגרמה בשל חוסרים עמוקים של ויטמינים ומינרלים שונים, במידה ותקחו כדורים מתאימים אשר יסייעו לכם למלא את כל החסר לכם במהירות, תוכלו להצליח לעצור את נשירה השיער שלכם. כמו כן במידה ונשירת השיער שלכם נגרמה כתוצאה מתקופת לחץ או טראומה קלה שעברתם, התגברות על תקופת הלחץ או על הטראומה שגופכם חווה יסייעו לכם להתגבר גם על בעיית נשירת השיער שלכם.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן