תכניות ראש העיר תל אביב לעתיד עירו

רון חולדאי משרת כראש העיר של תל אביב כבר משך זמן לא מבוטל וכמו כן גם למשך השנים הקרובות. גם מי שגר בתל אביב כבר כמה שנים ומכיר את פועלו של ראש העיר מקרוב תוהה מה בדיוק הוא מתכנן לקדם בעיר במשך הכהונה הנוכחית. לפניכם כמה מתכניותיו של ראש העיר של תל אביב לקידום העיר כאשר חלקן הן המשך קיים של מאמצים שהוא מנסה לקדם עוד מהקדנציות הקודמות.

בנושא הדיור

ראש העיר של תל אביב טוען שזה פועל כבר למעלה מעשור על מנת לקדם את נושא הדיור בר השגה בתל אביב בעבור צעירים ומבוגרים כאחד. בנושא הדיור חולדאי פועל בכמה מישורים על מנת להציע מגוון של פתרונות כאשר זה פונה למשל ליצירת מלאי של דירות קטנות יותר מהנפח הממוצע של דירה קיום על מנת להוזיל את המחירים, חולדאי מקדם שכירות הוגנת, חולדאי מעוניין בחלוקת מלגות רבות לסטודנטים ביפו ובדרום העיר מסיבות שונות כמו פיתוח האזורים ואפשור דיור בר השגה לסטודנטים וכמו כן מקדמת העירייה דיור בר השגה למקצועות מועדפים כמו אנשי רפואה ומורים. מעבר לפעולות אלו טוען ראש העיר לקידום נושאים נוספים לצורך יצירת דיור בר השגה כמו הגברת הבנייה, יצירת מודלים לדיור שיתופי ועוד.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון השכרת אולמות כנסים ואירועים במלונות עם האבזור והריהוט המפואר בחסות

חניה

מבעיית החניה בתל אביב סובל כל אדם בעל רכב המגיע לתל אביב ואפילו תל דיירי המקום אשר מתניידים באופניים או בתחבורה ציבורית אך כאשר הם זוכים לביקור מצד מכריהם אלו נתקלים בקשיים. בנושא החנייה ראש העיר טוען לקידום של בניית חניות תת קרקעיות באזורים בתל אביב שבהם מצוקת החנייה ניכרת. בנוסף טוען חולדאי לקידום אלמנטים המאפשרים לאדם להתנייד ללא רכב על מנת להוריד כלי רכב מהכביש.

פקקים

כמו כן מנסה לקדם ראש העיר אמצעים להקטנת מספר כלי הרכב הנכנסים לעיר על מנת להילחם בפקקים. בנושא זה נתקל ראש העיר בקשיים רבים מפני שאחת הדרכים היעילות לטפל בנושא לדוגמא, הינה מיסוי כלי רכב הנכנסים לעיר אך לא כל האמצעים לרשותו.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן