פשיעה בתל אביב

אמנם ביחס למדינות מסוימות אחרות בעולם מדינת ישראל נחשבת לאחת שיחסית בטוח לחיות בה, אך עדיין נתוני הפשיעה משאירים רבים מאתנו בבתים בשעות הלילה. כמו ערים גדולות ומרכזיות נוספות בעולם, גם באזורים מסוימים בתל אביב ניתן למצוא תושבים שמפחדים באופן יום יומי וזאת מסיבות מוצדקות. כמו כן בתל אביב ניתן למצוא גם פשעים שאינם מאימים על התושבים באופן ישיר אך אכן מורידים מרמת החיים ופוגעים באנשים ספציפיים קשות.

סמים

תל אביב מתאפיינת בריכוז גבוה מאוד של משתמשים בסמים, בין אם קלים או קשים. גם אם שמים לרגע בצד את הסמים המסוכנים ביותר כדוגמת ההרואין שבהם משתמשים אחוזים קטנים מאוד מהאוכלוסייה, הרי שישנה תופעה קשה של אנשים מאזורים אחרים בארץ אשר מגיעים לתל אביב במיוחד על מנת להשיג סמים מסוכנים מסוגים שונים. בין שימוש נרחב בסמים במועדונים ובחוף הים ניתן למצוא בעיר אזורים בהם פגע הסמים גדול. בנווה שאנן לדוגמא, פעלו בעבר ואולי עדיין פועלות כנופיות אשר מוכרות סמים לכל דורש, בין אם מדובר בבני נוער או אנשים מבוגרים כאשר הדבר נעשה ללא פיקוח כלל. כמו כן כלים לצריכת סמים ניתן למצוא באזור נווה שאנן באופן חופשי במרכולים.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המומלצים ביותר בעלי הבחנה מקצועית עם מלא ידע בתחום

חיסולים בתל אביב

מפעם לפעם ניתן לשמוע בחדשות על ניסיונות חיסול בתל אביב כאשר לעיתים אלו צולחים ואף נפגעים עוברי אורח תמימים. אמנם הדבר איננו יום יומי אך משום שמדובר בעיר שמתגלגלים בה כספים רבים גם בשוק האפור בין אם באמצעות סחר בסמים, צווארון לבן ועוד, פושעים רבים מוצאים עניין בעיר. בשנת 2018 לבדה הינו עדין ליותר מניסיון חיסול מובהק אחד שמהם נפגעו עוברי אורח ושגרת יומם של רבים.

פשעים מצד הפליטים

דרום תל אביב מתאפיינת בריכוזים גבוהים של פליטים ממדינות כמו אריתראה. הפליטים נוהגים להתאסף במקומות מסוימים וכמו כן לשוטט ברחובות תל אביב. תושבים רבים באזורים אלו פוחדים ללכת ברחובות בלילה ומסיבות רבות, הפליטים אחראים על אחוז ניכר ממקרי הפשע בתל אביב וכמו כן חלקם משתייכים לכנופיות של ממש.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן