סיפורי שכירות בתל אביב

בתל אביב גרים אנשים רבים המשכירים את הדירות וזאת מסיבות שונות. בעיר מתגוררים אנשים צעירים רבים בין אם סטודנטים או לא אשר אין ביכולתם לקנות דירה וכמו כן עקב העלויות הגבוהות לדירה בתל אביב נמצאים בה שוכרים רבים. על פי משכירים ושוכרים כאחד, בתל אביב ישנם הרבה סיפורים הקשורים בשכירות לספר שלא תוכלו לשמוע בשום מקום אחר.

הדירה המחולקת

שוכרת מספרת שבאמצע יום עבודה אחד, קיבלה טלפון מבעל הדירה בה היא הייתה גרה בלב תל אביב. השוכרת מספרת שבעל הדירה הודיע לה שהוא נמצא ברגעים אלו ממש בדירה שלה והוא מתחיל לשבור את הקירות. כשזו אמרה לו שהיא יוצאת מהעבודה ומגיעה עכשיו, בעל הדירה אמר שאין טעם מפני שעד שהיא תגיע כבר לא תהיה דירה.

הסיבה לשיחה הזו התחילה כמה חודשים לפני כן בהם הגיעה הודעה אל בעל הדירה מעיריית תל אביב שישנו חשד שהדירה חולקה באופן לא חוקי. במהלך החודשים הללו, השוכרת ידעה על החשד מהעירייה אך בעל הדירה הרגיע אותה וטען שמדובר בתהליך שלוקח זמן עד שאלו יצטרכו לעשות מעשה אך במהרה הגיעה התראה לפני ניתוק חשמל בנכס. באותם הרגעים בעל הדירה התחיל ללחוץ על השוכרים שיעזבו את הנכס באופן מידי על מנת שיוכל לבטל את החלוקה ולהימנע מהליכים נגדו. בימים אלו חששה השוכרת שבכל רגע יכולים לנתק אותה מהחשמל ובמשך זמן רב לא מצאה דירה חלופית. בסופו של דבר עברה השוכרת באופן מידי לדירה ובניגוד לחוזה מול בעל הדירה.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון חדרי כושר מושקעים ומאובזרים במיטב מכשירי האימון העדכניים חשוב להם לספק שירות

בעל הבית מכולבוטק

שוכר דירה בת"א מספר שכבר בעת שעבר לדירה החדשה העביר את החשבונות על שמו. כאשר החשבונות החלו להגיע, שם לב הדייר שמחייבים אותו בארנונה על דירה הגדולה מהדירה בה הוא גר פי שניים. בנוסף, השוכר היה גר בדירה במשך זמן לא מועט וחשבונות החשמל שלו היו קבועים. באופן מפתיע, לאחר כמה חודשים טובים בהם היה גר בדירה הוא החל לגור אצל חברה שלו ולא היה בבית רוב הזמן אך חשבונות החשמל היו זהים.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן