לצאת מהעיר או להישאר?

האם עדיף לגור בעיר בדירה שככל הנראה תהיה משמעותית יותר קטנה מדירה או בית שהיינו יכולים להשכיר במחיר דומה בפרברים? או שעדיף לצאת מהעיר ולעבור לגור באזור שקט יותר אך גם כנראה מרוחק יותר מהעבודה וממקומות בילוי וצריכה נוספים? הדילמה הזו מעסיקה רבים וכמו כן גם אנשים אשר גרים בעיר כבר במשך זמן לא מבוטל, מצד אחד יש משהו שקורץ לנו בפרברים אך מצד שני היציאה מהעיר כרוכה בוויתורים רבים.

יתרונות מגורים בעיר

במידה ואתם עובדים באותה העיר בה אתם גרים, הרי שכבר מדובר ביתרון הראשון. אנשים רבים בוחרים למקם את אזור מגוריהם כמה שיותר קרוב למקום העבודה ולהגיע אל העבודה ברגל או באופניים. הדבר יכול לאפשר למשפחות רבות למשל, להסתפק ברכב אחד בלבד וכך לחסוך במידה ניכרת בהוצאות הכרוכות באחזקת רכב נוסף. מעבר לכך, הקרבה לכל כך הרבה נותני שירותים שיש בעיר, בין אם מדובר במעבדת טלפונים, מוסכים ועוד יכולה להקל עלינו בחיי היום יום כאשר אדם שגר בכפר נאלץ להתניע את הרכב במיוחד בעבור שירותים אלו. במידה ואתם חובבי בילויים, הרי שהעיר טומנת בחובה יתרונות נוספים רבים עבורכם בין אם מדובר בבית הקולנוע, מסעדות או סרטים.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות שמומחים בתחומם עם רצון להעניק פרטיות ושירות מקצועי שיודעים

לצאת מהעיר? לא בכל מקום זה משתלם

בחישובים שנעשו כאשר חושבו עלויות החזקת שני רכבים ושכר דירה השונה בין תל אביב וערים וישובים מסביב נמצא שהעלויות בתחבורה בשילוב של שכר דירה משתנה אינן תמיד משתלמות וזה תלוי היכן גרים ועובדים. במידה ואתם עובדים בתל אביב ואתם מעוניינים לגור בנתניה ומודיעין בסופו של דבר תמצאו את עצמכם משלמים יותר (אך במידה ואתם זקוקים לבית גדול יותר משלושה, ארבעה חדרים ייתכן וזה ישתלם) אך במידה ותעברו לגור ברמת גן, הדבר יכול להשתלם לכם כלכלית באופן משמעותי. ערים נוספות בהן יכול להשתלם המעבר הינן פתח תקווה, ראשון לציון, חולון, בני ברק ועוד. כמו כן בישובים נוספים באזור. לסיכום, במידה והשאלה הינה כלכלית בלבד, הרי שיש לבחון את הצרכים שלכם באופן מדויק מבחינת דיור ותחבורה.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן