הדברת טרמיטים- כיצד עושים? רק חברת הדברה מקצועית!

הדברת טרמיטים- כיצד עושים? רק חברת הדברה מקצועית

מה הם? מאיפה הם באים? ואיך לעזאזל נפטרים מהם?

הטרמיטים הם חרקים המצויים תחת ההגדרה המוכרת- מזיקים. הם בעלי חיים קטנטנים שדומים למעין שילוב של נמלה ומקק יחד. הם מעופפים, הם מגעילים ובעיקר עלולים להביא לשיבוש חיים משמעותי. נוכחותם אינה רצויה ובמקרים רבים הם הסיבה המרכזית להזמנתה של חברת הדברה לצורך פעולות ריסוס והרחקת מזיקים. הטרמיטים נוהגים להסתתר במקומות נסתרים, כמו: ארגזי מצעים, מרתפים, מאחורי ארונות ועוד. בינתיים הם מתרבים ומשגשגים ועד שכבר מבחינים בהם, מספרם הופך להיות גבוה במיוחד. במקרים רבים בני האדם יתקשו למצוא סימנים ברורים להימצאותם של מזיקים אלו, ואולם הם עדיין יצליחו לא רק לשהות בבית, אלא להתפשט בו בהדרגה.

בעיקרון, רוב הטרמיטים זקוקים אך לארבעה מרכיבים כדי לשרוד- למזון, לתנאי לחות אופטימליים, למחסה ( מפני מזג אוויר קיצוני- רוחות, גשמים, שמש) וכמובן לטמפרטורה מתאימה וקרירה. וכך, למעשה המסקנה המתבקשת היא אכן עגומה, רוב רובם של בתי המגורים מתאימים באופיים לדרישותיהם של הטרמיטים ולצרכיהם, ובהחלט כל בית מגורים הוא מקום פוטנציאלי מובהק להימצאותם של הטרמיטים בתנאי חיים אידיאליים ויעילים במיוחד עבורם.

מה הנזק הגדול של החיות המזעריות שנראות כל כך תמימות לעין?

הדברה – הבעיה הגדולה של בעלי חיים אלו הקרויים טרמיטים היא האוכל שלהם. מסתבר, שרוב פרטי המאכל שלהם עשויים להתבסס על עץ ומרכיביו. הם אוכלים צמחים, חלקי עץ חי, חלקי עץ יבש. לא די בכך, מסתבר, שהטרמיטים למרות גודל גופם הזעיר יחסית מסוגלים במו פיהם לקרוע ולתלוש חלקי מזון גדולים במיוחד ובכך לגרום נזק מהותי לחלקי העץ הללו. למה זה מפחיד ומסוכן? ובכן, הטרמיים ממשיכים לזלול עץ גם כאשר הוא מצוי בתוך הבית, הם עלולים בהחלט לגרום לנזק עצום כלכלי לרכוש. הם עלולים לזלול מדפים, רהיטים, ספרים וגם חלקי בית עצמו. אפילו את יסודות הבית. הטרמיטים חיים במקרים רבים בקבוצות של פריטים רבים, כך שדווקא בגלל מספרם הרב מאוד הם יכולים לבנות מנהרות תת קרקעיות ובאמצעותם להגיע ליסודות מבנה ולכרסם אותו. על מנת להישמר חלילה מפגיעה אנושה כזאת למבנה הבית או לרהיטיו ולפריטי המצויים בו- חובה להזמין חברת הדברה מוסמכת לצורך טיפול יעיל ומהיר במיוחד להרחקת הטרמיטים.

מלונות במרכז ובצפון הזמנת מגוון סוויטות מפוארות וחדרים במלונות אמינים עם ניסיון רב
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן