הפתרון השלם להחלפת כלי התחבורה אשר נעים על ידי דלק

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

חשוב לומר, כי חלק גדול מהציבור כיום מצפה לבואה של מכונית חשמלית אל תוך שוק התחבורה. כלי התחבורה החשמליים אשר נעים על ידי חשמל בלבד מוכרים לנו מזה שנים ארוכות על ידי קלנועית קטנה ולמודה אשר נעה באיטיות רבה לטווחי נסיעה לא ארוכים במיוחד. כלי תחבורה חשמלי זה משמש על פי רוב את בני גיל הזהב או את בעלי המוגבלויות הפיזיות השונות בשל העובדה כי הוא אינו מחייב רישיון נהיגה.

אך ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי כלח תחבורה אידיאלי זה עבור נסיעות עירוניות בלבד לא יכול להחליף את כלי התחבורה אשר נעים במהירויות גבוהות לטווחי נסיעה ארוכים על ידי מילוי דלק. על כן, חשוב לומר כי בשנים האחרונות החלו לייצר מכונית חשמלית של ממש, כזו שתצליח לסייע לכם להחליף את כלי התחבורה הפרטי שלכם ולנוע על ידי חשמל בלבד.

התחליף המלא

כפי שציינו לעיל עד היום הכרנו גלי תחבורה חשמליים קטנים אשר נעים על ידי חשמל בלבד ללא כל צורך במילוי דלק כלל אך במהירות מוגבלת מאוד ולטווחי נסיעה קצרים בלבד. על כן כלי תחבורה חשמליים אלה לא יכלו להוות תחליף מלא לכלי תחבורה הפרטיים שלנו אשר נעים על ידי מילוי דלק בלבד.

חשוב לומר כי מכונית חשמלית אשר יוצרה לאחרונה יכולה להחליף באופן מלא את כלי התחבורה אליהם התרגלנו בעשרות השנים האחרונות אשר נעים על ידי מילוי דלק בלבד. כלי תחבורה חשמליים אלה סייעו לכם לחסוך, ולא רק בפן הכלכלי!

כלי תחבורה חשמליים חסכוניים במיוחד

חשוב לומר כי מכונית חשמלית יכולה לסייע לכם לחסוך מאות עד אלפי שקלים מידי חודש אותם אתם רגילים להוציא על הוצאות הדלק.

חשוב לומר כי מחירי הדלק עולים בהתמדה מעת לעת, ועל כן חשוב לומר כי כיום ישנם לא מעט אנשים אשר משלמים חלק ניכר מהמשכורת החודשית שלהם על הוצאות דלקים בלבד. מכונית חשמלית תסייע לכם לחסוך לא מעט בהוצאות הדלק וכן לא מעט בזיהום האוויר אשר מתפזר לאוויר העולם לאחר שריפת הדלק.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן