קלנועית משודרגת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

בשנים האחרונות אנו רואים אנשים רבים אשר נעים על ידי כלים חשמליים שונים בכל רחבי העיר. חשוב לומר כי קלנועיל היא כלי תחבורה בעל שלוש או ארבע גלגלים. כלי תחבורה זה יוכל להניע אתכם בבטחה אל עבר כל פינה בעיר ללא כל בעיה, אך חשוב לומר כי דפנותיו פתוחות. כלומר במידה ותרצו לנוע בעזרתה של קלנועית בימי החורף הגשומים יתכן כי תירטבו לא מעט. כמו כן במידה ותרצו לנוע בעזרתה בימי הריץ החמים ייתכן כי קרני השמש החמות יכו על בשרכם. אך חשוב לומר כי בשנעם האחרונות יוצרה התפתחות לקלנועית הנקראת קלנועית חשמלית

דומה לקלנועית ביכולות הנסיעה

קלנועית חשמלית היא כלי תחבורה חדשני אשר נע על ידי חשמל בלבד. חשוב לומר כי ביבמה זו דומה לקלנועית בשלל תכונותיה ויכולות הנסיעה שלה אך יש לה יתרון משמעותי אחד על פני קלנועית. הבימבה החדשנית סגורה מכל צדדיה בדיוק כמו כחי הרכב שלכם. על כן במידה ורתם מעוניינים ליהנות מיתרונות רבים של תנועה עירונית זריזה ומוצלחת ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי קלנועית חשמלית היא התשובה הטובה ביותר עבורכם.

טווחי נסיעה מרשימים

בעזרתה של הבימבה החדשנית תוכלו לנוע קילומטרים ארוכים, עד כ 70 קילומטרים בטעינה אחת. כמו כו במידה ואתם מעוניינים להתגבר על כלל עומסי התנועה אשר מבזבזים לכם דקות ארוגות מידי יום ניתן לומר כי בימבה זו היא פתרון מצוין בשל העובדה כי היא מורשת יל פי חוק לנוע על מדרכות הרחוב. תנועה על מדרכות הרחוב תאפשר לכם להתגבר על כלל פקקי התנועה בשעות היציאה אל עבר מקום העבודה שלכם וכן על הפקקים הארוכים בחזרה מן העבודה.

יתרונות רבים לבימבה החדשנית

חשוב לומר כי יכולת תנועה חשמלית עדיפה משמעותית על פני התניידות על ידי מילוי דלק בשל העובדה כי עלות החשמל זול משמעותית מעלויות הדלק. כיום ישנם אנשים אשר נאלצים לשלם מאות עד אלפי שקלים מידי חודש על הוצאות דלק בלבד. על ידי קלנועית חשמלית תצליחו לחסוך מאות עד אלפי שלקים מידי חודש בחודשו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן