קלנועית משודרגת

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

בשנים האחרונות אנו רואים אנשים רבים אשר נעים על ידי כלים חשמליים שונים בכל רחבי העיר. חשוב לומר כי קלנועיל היא כלי תחבורה בעל שלוש או ארבע גלגלים. כלי תחבורה זה יוכל להניע אתכם בבטחה אל עבר כל פינה בעיר ללא כל בעיה, אך חשוב לומר כי דפנותיו פתוחות. כלומר במידה ותרצו לנוע בעזרתה של קלנועית בימי החורף הגשומים יתכן כי תירטבו לא מעט. כמו כן במידה ותרצו לנוע בעזרתה בימי הריץ החמים ייתכן כי קרני השמש החמות יכו על בשרכם. אך חשוב לומר כי בשנעם האחרונות יוצרה התפתחות לקלנועית הנקראת קלנועית חשמלית

דומה לקלנועית ביכולות הנסיעה

קלנועית חשמלית היא כלי תחבורה חדשני אשר נע על ידי חשמל בלבד. חשוב לומר כי ביבמה זו דומה לקלנועית בשלל תכונותיה ויכולות הנסיעה שלה אך יש לה יתרון משמעותי אחד על פני קלנועית. הבימבה החדשנית סגורה מכל צדדיה בדיוק כמו כחי הרכב שלכם. על כן במידה ורתם מעוניינים ליהנות מיתרונות רבים של תנועה עירונית זריזה ומוצלחת ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי קלנועית חשמלית היא התשובה הטובה ביותר עבורכם.

טווחי נסיעה מרשימים

בעזרתה של הבימבה החדשנית תוכלו לנוע קילומטרים ארוכים, עד כ 70 קילומטרים בטעינה אחת. כמו כו במידה ואתם מעוניינים להתגבר על כלל עומסי התנועה אשר מבזבזים לכם דקות ארוגות מידי יום ניתן לומר כי בימבה זו היא פתרון מצוין בשל העובדה כי היא מורשת יל פי חוק לנוע על מדרכות הרחוב. תנועה על מדרכות הרחוב תאפשר לכם להתגבר על כלל פקקי התנועה בשעות היציאה אל עבר מקום העבודה שלכם וכן על הפקקים הארוכים בחזרה מן העבודה.

יתרונות רבים לבימבה החדשנית

חשוב לומר כי יכולת תנועה חשמלית עדיפה משמעותית על פני התניידות על ידי מילוי דלק בשל העובדה כי עלות החשמל זול משמעותית מעלויות הדלק. כיום ישנם אנשים אשר נאלצים לשלם מאות עד אלפי שקלים מידי חודש על הוצאות דלק בלבד. על ידי קלנועית חשמלית תצליחו לחסוך מאות עד אלפי שלקים מידי חודש בחודשו.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן