הסרטים הכי מצופים של 2019

שנת 2019 עומדת להיות אחת מהשנים ואם לא השונה העמוסה ביותר שהקולנוע ידע בעשרו האחרון. בין סרטי אקשן לסרטי דינסי וקומיקס, לפניכם כמה מהסרטים המצופים ביותר לשנת 2019.

פוקימון, הבלש פיקצ'ו

אחרי סדרה מאוד מוצלחת וגם משחקי מחשב וטלפון מוצלחים, המותג מגיע גם אל המסכים הגדולים. כמו בסדרה, הסרט יסתובב סביב הדמות הנערצת פיקצ'ו. הפעם פיקצ'ו משחק בלש.

קפטן מארוול

גיבור העל הראשון של מארוול מקבל סרט סולו משלו בו יוצגו גם חייזרי הסקרול בעלי הכוחות המאפשרים להם לשנות את צורתם ולהידמות לבני אדם.

אנחנו

כאן מדובר בסרט אשר עומד בפני עצמו בתור סרט מקורי ועצמאי. הסרט מתחקה אחרי משפחה שנוסעת לחופשה ובזמן זה היא מותקפת על ידי כפילים מדויקים של בני המשפחה. בשנה הקודמת קיבלנו מג'ורדן פיל את "תברח" אשר הביא אותו להיות האדם השחור הראשון אשר זכה באוסקר בקטגורית התסריט הטוב ביותר. עכשיו, חוזר ג'ורדן עם סרט אימה אשר מצופה לכבוש את הקולנוע וכמו כן גם את האינטרנט.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון בתי מלון למשפחות ולזוגות צעירים יודעים להקשיב לדרישות אורחי המלון

מלחמת הכוכבים פרק 9

אחרי שהסרט האחרון פיצל את המעריצים לשתי קבוצות כמו שהמחתרת פיצלה את ספינת המסדר לשתיים אך אין ספק שמדובר בטרילוגיה אגדית. הסרט צפוי לצאת ממש בסוף שנת 2019 ועדיין לא נחשף השם המלא של הסרט אך אין ספק שיש הרבה למה לצפות.

מלך האריות

אחרי שראינו את הטריילר הקצר שדיסני הוציאו לריבוט של הסרט מלך האריות וכך שכל הרשת געשה, ניתן לדעת שככל הנראה מדובר בסרט שישבור שיאים ואולי אף להפוך לסרט עם ההכנסות הגבוהות בכל הזמנים של דיסני. מדובר באבן היקרה שבתכשיט של דיסני וכמו כן אחד מהסרטים היותר אהובים וגם פופולאריים בעולם. אין ספק שההתרגשות בשיאה.

הנוקמים: סוף המשחק

אחרי שראינו סיום טראגי שהפתיע את כולם, הסרט הרביעי עם הכותרת בשמו של הנוקמים הינו אחד מהסרטים הכי מצופים של שנת 2019 ואולי אף בשנים האחרונות בכלל. על פי דעת רוב מדובר וגם כפי שהשם מרמז, אנחנו מצפים לפרידה מסחררת מהסדרה בצורה שסרטים רבים אחרים יתקשו לעשות.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן