הסרטים הכי מצופים של 2019

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

שנת 2019 עומדת להיות אחת מהשנים ואם לא השונה העמוסה ביותר שהקולנוע ידע בעשרו האחרון. בין סרטי אקשן לסרטי דינסי וקומיקס, לפניכם כמה מהסרטים המצופים ביותר לשנת 2019.

פוקימון, הבלש פיקצ'ו

אחרי סדרה מאוד מוצלחת וגם משחקי מחשב וטלפון מוצלחים, המותג מגיע גם אל המסכים הגדולים. כמו בסדרה, הסרט יסתובב סביב הדמות הנערצת פיקצ'ו. הפעם פיקצ'ו משחק בלש.

קפטן מארוול

גיבור העל הראשון של מארוול מקבל סרט סולו משלו בו יוצגו גם חייזרי הסקרול בעלי הכוחות המאפשרים להם לשנות את צורתם ולהידמות לבני אדם.

אנחנו

כאן מדובר בסרט אשר עומד בפני עצמו בתור סרט מקורי ועצמאי. הסרט מתחקה אחרי משפחה שנוסעת לחופשה ובזמן זה היא מותקפת על ידי כפילים מדויקים של בני המשפחה. בשנה הקודמת קיבלנו מג'ורדן פיל את "תברח" אשר הביא אותו להיות האדם השחור הראשון אשר זכה באוסקר בקטגורית התסריט הטוב ביותר. עכשיו, חוזר ג'ורדן עם סרט אימה אשר מצופה לכבוש את הקולנוע וכמו כן גם את האינטרנט.

מלחמת הכוכבים פרק 9

אחרי שהסרט האחרון פיצל את המעריצים לשתי קבוצות כמו שהמחתרת פיצלה את ספינת המסדר לשתיים אך אין ספק שמדובר בטרילוגיה אגדית. הסרט צפוי לצאת ממש בסוף שנת 2019 ועדיין לא נחשף השם המלא של הסרט אך אין ספק שיש הרבה למה לצפות.

מלך האריות

אחרי שראינו את הטריילר הקצר שדיסני הוציאו לריבוט של הסרט מלך האריות וכך שכל הרשת געשה, ניתן לדעת שככל הנראה מדובר בסרט שישבור שיאים ואולי אף להפוך לסרט עם ההכנסות הגבוהות בכל הזמנים של דיסני. מדובר באבן היקרה שבתכשיט של דיסני וכמו כן אחד מהסרטים היותר אהובים וגם פופולאריים בעולם. אין ספק שההתרגשות בשיאה.

הנוקמים: סוף המשחק

אחרי שראינו סיום טראגי שהפתיע את כולם, הסרט הרביעי עם הכותרת בשמו של הנוקמים הינו אחד מהסרטים הכי מצופים של שנת 2019 ואולי אף בשנים האחרונות בכלל. על פי דעת רוב מדובר וגם כפי שהשם מרמז, אנחנו מצפים לפרידה מסחררת מהסדרה בצורה שסרטים רבים אחרים יתקשו לעשות.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן