האישה שנתפסה ביום אחד

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

יום אחד צלצל הטלפון במשרדו של חוקר פרטי כאשר בצד השני של הטלפון ביקש בחור הנשמע צעיר לקבו פגישות ייעוץ בעקבות קשיים בזוגיות שלו. בפגישה הציג את עצמו תחת שם בדוי ולטענו זה מפני שהוא חש שעוקבים אחריו. נדב שהיה איש היי טק והתגורר באזור השרון היה בעל יכולת כלכלית גבוה. נדב החל לספר שהוא המפרנס העיקרי בבית ושכבר שנתיים טרם הפגישה הוא חשד באשתו בדבר בגידה והיחסים חוו קשיים אך גם חזרו למסלולם. לאחרונה, נדב החל להרגיש שאשתו בוגדת בו שוב מפני שהיא מרגישה לו מרוחקת ושאיננה מעניקה לו תשומת לב.

פעילות החקירה החלה כבר ביום שלמחרת ואלו בחנו את מעשיה של האישה במהלך היום. בבוקר שלמחרת התמקם החוקר הפרטי כבר בשעה שמונה בבוקר וכאשר נדב יצא מהבית הוא עדכן את החוקר הפרטי שאתו מתארגנת ליציאה גם היא. החוקר והעוזר שלו עקבו אחריהם באטיות בעת שאלו יצאו מהמושב ונסיעת המעקב הראשונית הייתה קצרה ועד כה לא נראה שום חשד ממשי. האישה חנתה בחניה של סופר ומשכה עגלת קניות והמעקב המשיך לתוך הסופר ובשלב הזה החוקר הפרטי חשב שהוא הולך להתייבש למשך זמן רב אך בהמשך הקניות האישה קנתה בקבוק יין ובעת זו כבר הבין החוקר שהולך להיות יום מעניין.

המעקב המשיך לנסיעה ליישוב אחר שהחוקר יודע ומכיר שיש בו חדרים להשכרה. האישה הסתובבה בישוב והיה נראה כאילו היא מחפשת מקום מסוים. היה נראה כאילו האישה חושדת שעוקבים אחריה אך בהמשך היה נראה שרכב אחר החל לנסוע אחרי הרכב שלה והן נעצרו במקום בו החוקרים מכירים כי ישנם חדרים להשכרה. הם נעמדו ליד שער חשמלי ובעת הזו תיעד החוקר את הכניסה המשותפת שלהם אל המתחם וזאת כאשר את רכביהם מסתיר וילון. החוקר הפרטי דפק על דלת החדר שלהם והציע להם יין שהוא נוהג להחזיק בחדר בדיוק למקרים אלו, הם היו מחויכים ומחובקים ואמרו שכבר יש להם יין, החוקר כבר הספיק לתעד נשיקה טרם הרגע שבו בעל הבית של המתחם הגיע אל החוקר על מנת לשאול אותו מה פשר מעשיו במקום.

אמנם קשה למסור חומר ראיות כאלו ללקוח אך מדובר בחקירה שנמשכה יום וחצי בלבד ובסופו, הלקוח ייצא לפרק חדש בחייו.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן