האישה שנתפסה ביום אחד

יום אחד צלצל הטלפון במשרדו של חוקר פרטי כאשר בצד השני של הטלפון ביקש בחור הנשמע צעיר לקבו פגישות ייעוץ בעקבות קשיים בזוגיות שלו. בפגישה הציג את עצמו תחת שם בדוי ולטענו זה מפני שהוא חש שעוקבים אחריו. נדב שהיה איש היי טק והתגורר באזור השרון היה בעל יכולת כלכלית גבוה. נדב החל לספר שהוא המפרנס העיקרי בבית ושכבר שנתיים טרם הפגישה הוא חשד באשתו בדבר בגידה והיחסים חוו קשיים אך גם חזרו למסלולם. לאחרונה, נדב החל להרגיש שאשתו בוגדת בו שוב מפני שהיא מרגישה לו מרוחקת ושאיננה מעניקה לו תשומת לב.

פעילות החקירה החלה כבר ביום שלמחרת ואלו בחנו את מעשיה של האישה במהלך היום. בבוקר שלמחרת התמקם החוקר הפרטי כבר בשעה שמונה בבוקר וכאשר נדב יצא מהבית הוא עדכן את החוקר הפרטי שאתו מתארגנת ליציאה גם היא. החוקר והעוזר שלו עקבו אחריהם באטיות בעת שאלו יצאו מהמושב ונסיעת המעקב הראשונית הייתה קצרה ועד כה לא נראה שום חשד ממשי. האישה חנתה בחניה של סופר ומשכה עגלת קניות והמעקב המשיך לתוך הסופר ובשלב הזה החוקר הפרטי חשב שהוא הולך להתייבש למשך זמן רב אך בהמשך הקניות האישה קנתה בקבוק יין ובעת זו כבר הבין החוקר שהולך להיות יום מעניין.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המתאימים לצעירים מבוגרים ולמשפחות מקצוענים עם מתן מענה מפנק

המעקב המשיך לנסיעה ליישוב אחר שהחוקר יודע ומכיר שיש בו חדרים להשכרה. האישה הסתובבה בישוב והיה נראה כאילו היא מחפשת מקום מסוים. היה נראה כאילו האישה חושדת שעוקבים אחריה אך בהמשך היה נראה שרכב אחר החל לנסוע אחרי הרכב שלה והן נעצרו במקום בו החוקרים מכירים כי ישנם חדרים להשכרה. הם נעמדו ליד שער חשמלי ובעת הזו תיעד החוקר את הכניסה המשותפת שלהם אל המתחם וזאת כאשר את רכביהם מסתיר וילון. החוקר הפרטי דפק על דלת החדר שלהם והציע להם יין שהוא נוהג להחזיק בחדר בדיוק למקרים אלו, הם היו מחויכים ומחובקים ואמרו שכבר יש להם יין, החוקר כבר הספיק לתעד נשיקה טרם הרגע שבו בעל הבית של המתחם הגיע אל החוקר על מנת לשאול אותו מה פשר מעשיו במקום.

אמנם קשה למסור חומר ראיות כאלו ללקוח אך מדובר בחקירה שנמשכה יום וחצי בלבד ובסופו, הלקוח ייצא לפרק חדש בחייו.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן