כל הנשים מתחילות עם בעלי אז ביקשתי מעקב

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

אישה מספרת שהיא ראתה הודעת טקסט בטלפון של בעלה אשר הדליקה לה נורה אדומה. היא רשמה את המספר והחלה בבירורים על מנת לגלות מי נמצא בצד השני. כאשר התקשרה למספר היה קול של אישה בצד השני של הקו. כשהיא ראתה שההודעות ממשיכות להגיע ושבעלה גם עונה, היא החלה להרגיש תחושות בטן רעות אשר התחזקו מאוד כאשר היא גילתה שבעלה מוחק את ההודעות ממכשיר הטלפון שלו באופן קבוע.

היא הרגישה שבעלה כבר לא חושק בה זמן רב, הוא מבלה עם "חברים" בלעדיה ויש לו הרבה סידורים "חשובים ודחופים". היא חשה שבעלה בוגד בה ואפילו שאלה אותו על כך אך לא קיבלה תשובה שסיפקה אותה. היא שקלה לשכור חוקר  פרטי אך היא לא ידעה מהיכן משיגים כזה, איך מסבירים בפניו את המצב ואפילו איפה משיגים כסף לשלם לחוקר מבלי שהבעל יגלה על כך. אחרי שקיבלה מענה מכמה נשים שהיו במצבים דומים בפורומים מקוונים היא הבינה שהדרך היחידה להגיע לתשובה סופית וודאית בנושא הינה באמצעות שכירת חוקר פרטי דיסקרטי ומקצועי.

בעת הפנייה למשרד החקירות, אלו ביקשו שתספק להם כמה שיותר פרטים כלפי הבעל הכוללים את המידע בדבר מהים חבריו הטובים, היכן הוא עובד, מהו סדר יומו, באיזה רכב הוא נוהג, איפה לדעתה הוא נוהג לבלות ועוד. המידע הזה עוזר לתכנן את הפעולה אחר הבעל על מנת שזו תהיה יעילה כמה שיותר.

המעקב החל בבית החשוד כאשר החוקרים הפרטיים בודקים מהו סדר יומו האמתי של החשוד במעקבים. בעוד שהאדם יוצא לבלות במועדון, משרד החקירות שולח חוקר וחוקרת ביחד שיתחזו למבלים ובעת שאלו נכנסים למועדון כאילו הם אורחי המועדון ככל אדם, הם מתמקמים לצד החשוד ומתצפתים עליו בקלות. במקרה הזה גילו החוקרים שמדובר בבוגד סידרתי אשר לא הייתה לא מאהבת אחת. למעשה, מדובר בבעל שהיה יוצא עם חבריו לבלות באופן קבוע תוך כדי חיפוש אחר ריגושים חדשים הכוללים מגע מיני עם נשים. יש לציין שבמקרה הזה בעבור האישה הספיק לה רק לדעת שהוא מחפש ריגושים מסוג זה וזה היה נחשב בדבר בגידה מבחינתה בעוד שבמקרים אחרים נשים מבקשות לתעד מפגש מיני מלא.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן