קיימים סוגים רבים ומגוונים של דיאטות

קיימים סוגים רבים ומגוונים של דיאטות. החביבה והנפוצה ביותר היא דיאטת שומרי משקל

מה היא הדיאטה של שומרי משקל? על פי איזו שיטה היא עובדת? האם היא מועילה?

דיאטת שומרי משקל היא דיאטה העובדת באמצעות שיטת הניקוד. כלומר, כל סוג אוכל מקבל את הניקוד שלו, כאשר לכל אדם יש את מספר הניקוד המקסימלי אליו יכול להגיע ביום. 

בעצם, אדם יכול לאכול כל מה שרוצה עד גבול הנקודות שלו לכל יום, כאשר המטרה היא לאכול כמה שיותר מוצרים בריאים ומשביעים.

שיטת הדירוג מסודרת על פי המרכיבים שיש בכל מזון ומזון, למשל על פי כמות החלבון שמכיל, שומן, ברזל, ויטמינים, פחממות וסיבים תזונתיים. כך, למשל, ירקות הינם אפס נקודות, כך שאדם יכול לאכול מהן כתאוות נפשו, בעוד מזונות מעובדים יותר מקבלים יותר נקודות.

יחד עם שיטת הנקודות, מקבל המשתתף בדיאטה גם תפריט מומלץ הבנוי בהתאם אישי אליו ועל פי שיטת הנקודות, כאשר על פי השיטה, ניתן ומומלץ להנות מדיי פעם מ"פינוק" כמו חלה בשבת, חתיכת עוגה וכד', וזאת על מנת למנוע תסכול.

מי שמבצע פעילות גופנית במסגרת הדיאטה הזו, מקנה לעצמו תוספת נקודות לתקציב הנקודות היומי, שכן תוספת של פעילות גופנית למעשה שורפת קלוריות, כך שיכול "לזכות" בנקודות מזון נוספות.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מרכז ספא עם מבחר טיפולי גוף בריאות ויופי על ידי טובי המטפלים

שילוב של פעילות גופנית ידועה בתור מסייעת לכל דיאטה שתבחר, כאשר היא מסייעת הן בהמסת שומנים והן בהצרת היקפים, שאלו הן גם חלק מהמטרות בגינן מתחילים אנשים בדיאטות.

הצרת היקפים והמסת שומן לא יכולים להתבצע באמצעות שינוי תזונתי בלבד. חובה לשלב פעילות גופנית, שכן השילוב של השניים יוביל הן לירידה מוצלחת במשקל, הן לבניית וחיטוב הגוף והן למצב בריאותי תקין ומיטבי.

כמו כן, שילוב של דיאטה וכושר גופני וודאי שיסייע באופן מיטבי הן בהסרת שומנים בגוף, מכל חלקי הגוף, והן בהצרת היקפים.

על כן, שילוב של דיאטת שומרי משקל, בשילוב של פעילות גופנים מוקפדת ומוצלחת, יכולים להוביל לתוצאה מנצחת של חיטב הגוף, בריאות, הצרת היקפים והמסת שומנים, באופן מיטבי ומוצלח ביותר.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן