הזעת יתר – הגורמים העיקריים להזעה המוגברת שלכם!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

חשוב לומר כי כיום ישנם לא מעט אנשים אשר מגיעים אל עבר רופאי העור השונים בטענה כי הם סובלים מתופעת הזעת יתר. פעמים רבות שאנשים אחה כלל לא סובלים מתופעה זו אלא להיפך, הזעתם טבעית ובריאה במיוחד. על כן חשוב לדעת להבדיל בין התופעה הרפואית של הזעה מוגברת שאינה חיובית ולעיתים אף משפיעה אסתטית לבין הזעה מוגברת טבעית וחיובית.

תחילה חשוב לומר כי הזעת יתר רפואית על פי רוב קיימת באופן תמידי. כלומר במידה ואתם עושים פעילות ספורטיבית מאומצת ומזיעים יותר מכל שאר חבריכם זה כלל לא אומר שאתם סובלים מבעיה רפואית/אסתטית. אנשים שונים מזיעים בכמויות שונות ובמידה וההזעה המוגברת שלכם מגיעה לאחר פעילות ספורטיבית או כל גורם אחר, על אף שהיא מוגברת יותר בהשוואה לכל שאר חבריכם אשר עושים בדיוק את אותה פעילות, היא חיובית ובריאה למדי.

הזעה מוגברת באזורים קבועים

כמו כן חשוב לומר כי תופעה זו על פי רוב תופיע באזורי גוף קבועים כמו כמות הידיים, כפות הרגליים, המצח ועוד. על כן במידה ואתם סובלים מהזעה מוגברת באזורי גוף שונים חשוב לדעת כי ישנם סיכויים גבוהים כי ההזעה שלכם טבעית לחלוטין.

הטיפולים השכיחים ביותר לפתרון הבעיה

במידה והגעתם לרופא מומחה אשר אבחן את התופעה של הזעה המוגברת שלכם כתופעה הנקראת הזעת יתר חשוב לדעת כי ישנם לא מעט טיפוםים אשר יכולים לסייע לכם להתמודד היטב עם הבעיה. כיום במכוני הקוסמטיקה הרפואית ישנם לא מעט טיפולים חדשניים אשר יכולים לסייע לכם רבות להתמודד עם רוב ככל בעיות האסתטיקה שלכם. על כן במידה ואתם מחפשים טיפול לפתרון הבעיה של הזעה מוגברת חשוב להכיר את שלל הטיפולים הבאים.

הטיפולים השכיחים ביותר הם טיפולי בוטוקס אשר נעשים אחת לתקופה של כארבעה חודשים. טיפולים אלה יסייעו לכם לייבש את מקום הזעת יתר שלכם ללא כאבים או תקופות החלמה. הטיפול השני והשכיח לא פחות הוא טיפול משחתי. ישנה משחה אותו תדרשו למרוח על אזור ההזעה שלכם כמה פעמים מידי שבוע על מנת לגרום לייבוש מלא של האזור הבעייתי.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן