כמה סטיגמות יש על טיפולי בוטוקס. בואו ננפץ את חלקן.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

טיפולי הבוטוקס קיבלו תאוצה בעשור האחרון, כאשר הדעות חלוקות- ישנם כאלו שמסכימים מאוד שיש לשפר את נראות הפנים החל מגיל מסוים, על מנת ליצור תחושה טובה, וישנם כאלו המתנגדים בכל תוקף, ולא מבינים לשם מה קיימים ולמה צריכים אותם בכלל.

טיפולי הבוטוקס נועדו למילוי אזורים מסוימים בעור הפנים, על מנת להחליק אותם/ למלא אותם/ להעניק להם עיצוב מסוים- על פי דרישות הלקוח.

את טיפולי הבוטוקס ניתן לבצע בצורה עדינה ביותר, על מנת להיפתר מאזור מקומט בפנים, על מנת לעבות מעט את השפתיים, ליישר קמטים בצוואר או במצח או לעצב את הלחיים כך שיראה כאילו יש עצמות לחיים גבוהות.

טיפולי הבוטוקס הם בעצם צעד אחד לפני ניתוח, הטיפול מתרחש באמצעות הזרקת הבוטוקס אל האזור הנדרש בפנים וכך למעשה חל השינוי.

מדובר בטיפול של מספר דקות לרוב, כאשר המטופל יוצא איך שנכנס, רק עם שדרוג הפנים או האזור אותו רצה לשפר.

אז מדוע קיימת סטיגמה כה שלילית על הבוטוקס?

כי בשנים האחרונות אנשים לקחו את טיפולי הבוטוקס צעד אחד יותר מדיי, כאשר חלק מהאנשים הללו אף מוגדרים כמכורים לטיפולי הבוטוקס.

ניתן למצוא אותם במרפאות הבוטוקס בכל רחבי הארץ אחת למספר חודשים, משפרים אזור כזה או אחר, כשלעיתים כבר מדובר בהגזמה- שפתיים נפוחות מדיי, לחיים שנראות מפוסלות ולא אמתיות, ופנים שלמעשה נראות ללא כל הבעה, מרוב שהן מלאות בבוטוקס.

על כן, במידה ואת או אתה מעוניינים בטיפול בוטוקס, מומלץ להגיע למרפאות המתמחות בטיפולי בוטוקס, למשל מרפאת טיפולי בוטוקס בחדרה, על מנת לבצע שדרוג באזור המפריע לכם, אך להותיר את הפנים אותנטיות כפי הניתן.

מרפאות איכותיות וטובות, כפי מרפאת טיפולי בוטוקס בחדרה, יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר, ובמידת הצורך, ימליצו על הפסקת הטיפול, במידה ויראה למומחים במרפאה מוגזים או לא יפה.

בוטוקס יכול לשפר את איכות החיים, להעלות את הביטחון העצמי וההרגשה העצמית, אך כמו כל דבר בחיים- צריך מידתיות.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן