מה הוא בוטוקס? למה משמש?

אנחנו שומעים רבות בשנים האחרונות על טיפולי הבוטוקס, לעיתים לחיוב, לעיתים לשלילה. אך מה הוא בעצם אותו הבוטוקס? למה משמש? למה מועיל?

אז הבוטוקס הוא למעשה סוג של רעלן, שהוא בעצם חלבון המיוצר על ידי חיידק, כאשר הזרקתו גורמת לחסימת שחרור חומר המשתחרר באופן טבעי בגוף, שגורם לתנודה של השריר. למעשה, הזרקת הבוטוקס מונעת את אותו הגירוי, וכך האזור שנמצא סביב ההזרקה נותר סטטי ולא זז.

השפעת הבוטוקס מחזיקה מעמד למשך כחצי שנה, כאשר לאחר מכן, במידת הצורך או הרצון, ניתן לחדש ההזרקה באותו האזור, על מנת ליצור את אותו האפקט שמונע מהשריר להימתח ולזוז- מה שעשוי ליצור בעצם קמטים בעור הפנים.

את טיפול הבוטוקס חשוב מאוד לקיים במרפאות המתמחות ומבינות היטב את החומר ומשמעותו, כמו טיפולי בוטוקס בזכרון יעקוב, המעסיקה מומחים בתחום שלמדו היטב את עולם הבוטוקס.

המומחים העובדים במרפאה יסבירו לכם על האזורים המומלצים לטיפול הבוטוקס, את המינונים וכן מתי ניתן לשוב ולחדש את הטיפול.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון בתי מלון הכוללים חיבור לאינטרנט אלחוטי מציעים עם מתן מענה

את הטיפול מומלץ לחדש בהתאם להמלצת המרפאה, שכן חידוש מוקדם מדיי עשוי לפתח אלרגיה לבוטוקס וכך בעצם להזיק לפנים. הטיפול באלרגיה יכול להיות ארוך ומתיש, כאשר עד סיום הטיפול הנראות של הפנים תהיה לא נעימה, אז אנא הקפידו על ההוראות.

טיפולי הבוטוקס יכולים להיות נהדרים למי שמעוניין להפטר מקמטים בפניו, מקמטי זקנה כמו קמטי חיוך או קמטי מחשבה.

כמו כן, טיפול הבוטוקס מסייע לעיצוב ועיבוי השפתיים, או עיצוב הלחיים כך שיראו כאילו יש עצמות לחיים גבוהות.

אך יש לשוב ולציין- הכל במידה.

עודף טיפולי בוטוקס, מעבר לסכנה לפנים, עשויים להראות מגוחכים ולא יפים, הפנים עשויות להראות מפוסלות מדיי כאשר עודף הזרקת בוטוקס יכולה להוביל לכך שהפנים יהיו בסטטוס מסוים, ללא כל יכול להראות הבעות בפנים- של שמחה או כעס.

את טיפולי הבוטוקס, כאמור, מומלץ לבצע במרפאה של מומחים, כאשר מומלץ עד מאוד לקבל ההמלצות שלהם. לאחר הטיפול, ניתן לשוב לחיי היום יום ללא כל בעיה.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן