מה הוא בוטוקס? למה משמש?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

אנחנו שומעים רבות בשנים האחרונות על טיפולי הבוטוקס, לעיתים לחיוב, לעיתים לשלילה. אך מה הוא בעצם אותו הבוטוקס? למה משמש? למה מועיל?

אז הבוטוקס הוא למעשה סוג של רעלן, שהוא בעצם חלבון המיוצר על ידי חיידק, כאשר הזרקתו גורמת לחסימת שחרור חומר המשתחרר באופן טבעי בגוף, שגורם לתנודה של השריר. למעשה, הזרקת הבוטוקס מונעת את אותו הגירוי, וכך האזור שנמצא סביב ההזרקה נותר סטטי ולא זז.

השפעת הבוטוקס מחזיקה מעמד למשך כחצי שנה, כאשר לאחר מכן, במידת הצורך או הרצון, ניתן לחדש ההזרקה באותו האזור, על מנת ליצור את אותו האפקט שמונע מהשריר להימתח ולזוז- מה שעשוי ליצור בעצם קמטים בעור הפנים.

את טיפול הבוטוקס חשוב מאוד לקיים במרפאות המתמחות ומבינות היטב את החומר ומשמעותו, כמו טיפולי בוטוקס בזכרון יעקוב, המעסיקה מומחים בתחום שלמדו היטב את עולם הבוטוקס.

המומחים העובדים במרפאה יסבירו לכם על האזורים המומלצים לטיפול הבוטוקס, את המינונים וכן מתי ניתן לשוב ולחדש את הטיפול.

את הטיפול מומלץ לחדש בהתאם להמלצת המרפאה, שכן חידוש מוקדם מדיי עשוי לפתח אלרגיה לבוטוקס וכך בעצם להזיק לפנים. הטיפול באלרגיה יכול להיות ארוך ומתיש, כאשר עד סיום הטיפול הנראות של הפנים תהיה לא נעימה, אז אנא הקפידו על ההוראות.

טיפולי הבוטוקס יכולים להיות נהדרים למי שמעוניין להפטר מקמטים בפניו, מקמטי זקנה כמו קמטי חיוך או קמטי מחשבה.

כמו כן, טיפול הבוטוקס מסייע לעיצוב ועיבוי השפתיים, או עיצוב הלחיים כך שיראו כאילו יש עצמות לחיים גבוהות.

אך יש לשוב ולציין- הכל במידה.

עודף טיפולי בוטוקס, מעבר לסכנה לפנים, עשויים להראות מגוחכים ולא יפים, הפנים עשויות להראות מפוסלות מדיי כאשר עודף הזרקת בוטוקס יכולה להוביל לכך שהפנים יהיו בסטטוס מסוים, ללא כל יכול להראות הבעות בפנים- של שמחה או כעס.

את טיפולי הבוטוקס, כאמור, מומלץ לבצע במרפאה של מומחים, כאשר מומלץ עד מאוד לקבל ההמלצות שלהם. לאחר הטיפול, ניתן לשוב לחיי היום יום ללא כל בעיה.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן