אילו שיטות יש להורדת שומנים? האם הן יעילות? ואיפה כדאי לבצע את הפרודצורה?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ניסית הכל- במשך השנתיים האחרונות ניסית 10 סוגי דיאטות- דיאטת שייק ודייאטת תה. דיאטת חלבונים ודיאטת בשר. גם דיאטת גלידה ניסית. ויחד עם זה- הקפדת על ספורט יומיומי. אבל שום דבר לא עוזר. השומן לא זז ממקומו. כאילו חתם על קבע בגוף שלך!

אז מה אתה יכול לעשות?

הורדת שומנים על ידי חבישה ברעננה- הטיפול הטוב ביותר והחדיש ביותר.

מדובר בטכניקה חדישה ביותר, שבניגוד לטכניקות אחרות, פולשניות יותר, מדובר בטכניקה שהיא חוצנית על האיזור ממנו מעוניינים להסיר את השומנים.

הטכניקה מתמקדת באותו האיזור, ותוך זמן קצר ביותר- לא ניתן לראות עוד זכר לקיומם של השומנים.

הורדת שומנים על ידי חבישות ברעננה זה בהחלט הדבר הבא, עליו תדברו גם בפגישות הורים במפגשי בית הספר.

איפה כדאי לבצע את הטיפול?

הורדת שומנים על ידי חבישה ברעננה צריך להתבצע במקום של מומחים, על מנת שאלו יוכלו לייעץ לכם ולהעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר.

לא כל סוגי הטיפולים מתאימים לכולם, וכמו כן לא כל סוגי הטיפולים מתאימים לכל המקומות בגוף. על כן, חשוב מאוד לבחון את הדברים טרם תחילת הטיפול, על מנת שלא יבוצע טיפול שגוי שעשוי לגרום לנזק לגוף או לעור הגוף.

את הטיפול מומלץ אף לנסות על חלק קטן של הגוף, על מנת לבחון את תגובתו לטיפול, שכן לעיתים הגוף מגיב באופן אלרגני לטיפולים מסויימים.

טיפול טוב, יניב תוצאות טובות ובמהירות. הורדת שומנים על ידי חבישות ברעננה עשוי להסתיים תוך מספר קצר של דקות, כשלאחריו- תראה תוצאה מיידית ותוכל להמשיך בשגרת החיים שלך באופן מיידי, ללא כל תופעות לוואי וללא כל תחושות לא נעימות.

הטיפול, במידה ומתבצע נכון, יחזיק לכם מעמד למשך שנה או אף יותר, אך עליכם להקפיד על אורך חיים בריא, כלומר תזונה מצומצמת משומנים, כמו גם ביצוע כושר מספר פעמים בשבוע.

תקפידו- ותהנו מחיים ללא שומנים מיותרים בגוף שלכם.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן