מי צודק יותר הפגום או הצודקת

ראיתם רכב חונה עם שוקולד על השמשה? ראיתם את זה שוב ושוב ולא הבנתם מה העניין? כנראה שלא הכרתם את קבוצת אבא פגום לעומקה. כאשר אדם מהקבוצה רואה רכב עם המדבקה של הקבוצה, הוא מניח משהו משמח על השמשה כמו שוקולד או חטיף על מנת לעודד ולחזק את החבר בקהילה (ההולכת וגדלה).

אבא פגום

מדובר בקבוצה של אבות אשר תומכים זה בזה ומתייעצים זה עם זה בכל נושא שקיים כאשר מה שמחבר בין חברי הקבוצה הינה העובדה שהם אבות במהלך שנות המילניום בהן לטענתם, האבות כבר אינם אותם אבות כמו פעם וההורות השתנתה.  מכיוון שבמציאות של ימנו וגם כאשר יש לנו טלפונים ניידים, קשה לשמור על קשר עם חברים קרובים, חברי הקהילה הוירטואלית "אבא פגום" טוענים ששמירת הקשר וגם הכרת חברים חדשים הפכה לקלה בהרבה.

מלונות במרכז ובצפון מלונות המתאימים לצעירים מבוגרים ולמשפחות חשוב להם לספק שירות מותאם אישי ואיכותי

הצודקת

הקונטרה של קבוצת הפייסבוק והקהילה של "אבא פגום" אשר פונה בעיקר לאבות, נקראת "הצודקת". הקבוצה החלה את דרכה לאחר שנשים ראו את קהילת אבא פגום ורצו ליצור לעצמן קבוצה מקבילה ולמעשה, גם שמה של הקבוצה נובע מהשיחות באבא פגום. האבות באבא פגום קוראים לפעמים לנשים שלהן "הצודקת" וכך גבר יכול לנהל שיחה בכך שיאמר "הצודקת שלי אמרה…". ברגע שקמה הצודקת, היא הפכה לפופולארית באופן מידי וכבר לאחר כמה חודשים הקבוצה מנתה עשרות אלפי נשים. גם לקבוצה הזו יש מדבקות לאוטו וחולצות וגם הן מקיימות מפגשים לחברות הקבוצה.

אז מי צודק?

בעוד שהאבות של היום יכולים להרגיש קצת מסורסים ושתפקידם איננו כתפקיד שהיה לאבותיהם, גם האימהות של היום יכולות להרגיש דברים זהים ולפעמים ש"הן לובשות את המכנסיים בבית". אין ספק שיוצר הפגום, כאשר הקים את הקבוצה השמיע כל של רבים ומסיבה זו אין זה מפתיע שהקבוצה נחלה הצלחה כה רבה ואף הגיעה לכדי קהילה של ממש. בסופו של דבר, שתי הקבוצות מקיימות מחוות הדדיות ביניהן וכך כמו שכאשר פגום רואה מכונית של פגום הוא משאיר מתנה ופתק, כך גם צודקת תשאיר פתק על רכב של פגום ולהפך.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן