4 סיבות למה כדאי לכם להצטרף למהפכה של המכונית החשמלית

אנשים רבים בשנים האחרונות נוטשים את הרכבים הממונעים בדלק לטובת מכוניות חשמליות. מדוע אנשים מעדיפים לעבור לחשמלי? לפניכם 4 סיבות שייתנו לכם סיבות נוספות להצטרף למהפכה החשמלית

חסכון בדלק

כולנו חולמים על צמצום רב של הוצאות הדלק שלנו, חלק גדול מההתעסקות בקניית רכב חדש הוא בבדיקות הצריכה הפוטנציאלית שלו והשוואה בין דיווחי היצרן לדיווחים של הנהגים בכביש האמיתי. ההוצאות הכספיות מידי חודש על דלק מגיעות לאלפי שקלים לרכבים משפחתיים. מדובר על הוצאה כבדה מאוד למשפחות וגם לרווקים שרוב הנסיעות שלהם הם נסיעות קצרות מהבית ולעבודה ובחזרה.  מכונית חשמלית מעלימה ברגע אחד את ההוצאות החודשיות על דלק וממירות אותו בהוצאות חודשיות קטנות מאוד משמעותית פי כמה להוצאות הטענה חשמלית.

זיהום אוויר

ברחבי העולם מנסים ארגונים ותנועות מידי יום לצמצם את רמת זיהום האוויר, את זיהום מי התיהום ובכלל את הפסולת המיותרת בעולם. מספר הרכבים ההולך וגדל גורם לפגיעה מתמשכת וקטלנית בשכבת האוזון שלנו ובאוויר הנקי אותו אנחנו נושמים. ניתן בקלות להפסיק לזהם את האוויר בכל נסיעה, ללא מאמץ, ולעבור אל מכונית חשמלית שאינה פולטת רעלים לאוויר העולם, במקום להמשיך לזהם עם רכב הממונע בדלק ולהוסיף לנזק המצטבר.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון אולמות כנסים ואירועים מאובזרים לכל הפקה במלונות בעלי ניסיון רב

הטבות כלכליות

מי לא רוצה לנסוע עם רכב חדש ויוקרתי, הבעיה היא שרובנו לא יכולים להרשות לעצמנו רכבים יד ראשונה. אולם המצב שונה בנוגע למכוניות חשמליות. מדינת ישראל נותנת הטבה משמעותית במס לרוכשי מכוניות אלו וזה הודות ליתרונות הרבים של החשמליות ובעיקר לרמת הזיהום הנמוכה כל כך לעומת המכוניות הממונעות בדלק. כמו כן, המכוניות החשמליות ידועות כמכוניות מפנקות במיוחד שבנויות בסטנדרט גבוה, לנהגים שאוהבים להתפנק ואוהבים להרגיש את הטכנולוגיה החדשנית בכל רגע.

תחזוקה שוטפת

הסיוט של כל נהג הוא הטיפול והתחזוקה השוטפים, אף אחד לא אוהב לכתת רגליים בין מוסכים ולחפש מוסכניק שהוא באמת סומך עליו. עם מכוניות חשמליות תוכלו לבחור ממגוון המוסכים הייעודיים אשר הוכשרו על ידי החברה למתן שירות מקצועי, ואף נהנים מאחריות לזמן רב על המכונית החדשה.

שכנענו? הצטרפו עכשיו למהפכה החשמלית!

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן