4 סיבות למה כדאי לכם להצטרף למהפכה של המכונית החשמלית

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

אנשים רבים בשנים האחרונות נוטשים את הרכבים הממונעים בדלק לטובת מכוניות חשמליות. מדוע אנשים מעדיפים לעבור לחשמלי? לפניכם 4 סיבות שייתנו לכם סיבות נוספות להצטרף למהפכה החשמלית

חסכון בדלק

כולנו חולמים על צמצום רב של הוצאות הדלק שלנו, חלק גדול מההתעסקות בקניית רכב חדש הוא בבדיקות הצריכה הפוטנציאלית שלו והשוואה בין דיווחי היצרן לדיווחים של הנהגים בכביש האמיתי. ההוצאות הכספיות מידי חודש על דלק מגיעות לאלפי שקלים לרכבים משפחתיים. מדובר על הוצאה כבדה מאוד למשפחות וגם לרווקים שרוב הנסיעות שלהם הם נסיעות קצרות מהבית ולעבודה ובחזרה.  מכונית חשמלית מעלימה ברגע אחד את ההוצאות החודשיות על דלק וממירות אותו בהוצאות חודשיות קטנות מאוד משמעותית פי כמה להוצאות הטענה חשמלית.

זיהום אוויר

ברחבי העולם מנסים ארגונים ותנועות מידי יום לצמצם את רמת זיהום האוויר, את זיהום מי התיהום ובכלל את הפסולת המיותרת בעולם. מספר הרכבים ההולך וגדל גורם לפגיעה מתמשכת וקטלנית בשכבת האוזון שלנו ובאוויר הנקי אותו אנחנו נושמים. ניתן בקלות להפסיק לזהם את האוויר בכל נסיעה, ללא מאמץ, ולעבור אל מכונית חשמלית שאינה פולטת רעלים לאוויר העולם, במקום להמשיך לזהם עם רכב הממונע בדלק ולהוסיף לנזק המצטבר.

הטבות כלכליות

מי לא רוצה לנסוע עם רכב חדש ויוקרתי, הבעיה היא שרובנו לא יכולים להרשות לעצמנו רכבים יד ראשונה. אולם המצב שונה בנוגע למכוניות חשמליות. מדינת ישראל נותנת הטבה משמעותית במס לרוכשי מכוניות אלו וזה הודות ליתרונות הרבים של החשמליות ובעיקר לרמת הזיהום הנמוכה כל כך לעומת המכוניות הממונעות בדלק. כמו כן, המכוניות החשמליות ידועות כמכוניות מפנקות במיוחד שבנויות בסטנדרט גבוה, לנהגים שאוהבים להתפנק ואוהבים להרגיש את הטכנולוגיה החדשנית בכל רגע.

תחזוקה שוטפת

הסיוט של כל נהג הוא הטיפול והתחזוקה השוטפים, אף אחד לא אוהב לכתת רגליים בין מוסכים ולחפש מוסכניק שהוא באמת סומך עליו. עם מכוניות חשמליות תוכלו לבחור ממגוון המוסכים הייעודיים אשר הוכשרו על ידי החברה למתן שירות מקצועי, ואף נהנים מאחריות לזמן רב על המכונית החדשה.

שכנענו? הצטרפו עכשיו למהפכה החשמלית!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן