קוסמטיקה וטיפולים באקנה

קוסמטיקה וטיפולים באקנה

מתיחת פנים עם חוטים – עור הפנים שלנו נחשב לאזור רגיש ובמהלך השנים נוצרים בו פגמים כאלה או אחרים. בגילאי הבגרות למשל, אחד הפגמים המוכרים זהו האקנה. תופעת האקנה מתבטאת בפצעים מוגלתיים ודלקתיים רבים המופיעים בעיקר באזורי הפנים, הגב, הצוואר והחזה. פצעים אלה מוכרים לנו יותר בשמם העממי "פצעי בגרות", פצעים אלה, כשמם כן הם, מופיעים יותר בקרב בני ובנות נוער, אך לא בהכרח. הם יכולים להופיע גם בקרב אנשים בוגרים יותר.

גורמים אפשריים להופעת האקנה בעורכם

מתיחת פנים בחוטים מחירים – ישנם גורמים שונים העלולים להעצים את הסיכוי להתפרצות האקנה בעורכם, לפניכם מספר גורמים אפשריים:

אכילת סוכרים ושומנים- אכילה בלתי מבוקרת ומוגזמת של מאכלים המכילים סוכרים או שומנים רבים, מאכלים אלה עלולים להגביר את הסיכוי להתפרצות הארנה בעורכם ועל כן, מומלץ מאוד להפחית באכילת מאכלים אלה.
שינויים הורמונליים- שינויים הורמונליים עלולים באופן ישיר לגרום להתפרצות פצעי הבגרות בעורכם. לכן, פצעים אלה שכיחים בקרב בני ובנות נוער החווים שינויים הורמונליים משמעותיים בגילאי ההתבגרות. השינויים ההורמונליים בגיל ההתבגרות גורמים לפעילות יתר של בלוטת החלב, דבר העלול להשפיע באופן ישיר על הופעת האקנה.
נטילת תרופות מסוימות- ישנן תרופות מסוימות אשר מעוררות את פצעי האקנה, תרופות כגון סטרואידים. לכן במידה ואין חובה ליטול סטרואידים מומלץ להימנע מנטילת התרופה.
מתיחת פנים – במקרה שאף אחד מן הגורמים האפשריים מופיע אצלכם, קיים סיכוי שהאקנה שהתפרץ בעורכם הינו גנטי, תורשתי. לכן, בררו אם קיים רקע משפחתי של מחלת האקנה, אם כן יכול להיות שהאקנה שלכם עבר בתורשה.

כיצד ניתן לטפל בפצעי האקנה?

קיימים טיפולים שונים אשר בעזרתם ניתן להיפטר מפצעי הבגרות הטורדניים, כעת נעמוד על מספר דרכי טיפול אפשריות:

1. מתיחת פנים מחיר – ניתן לטפל באקנה באמצעות מריחת משחות ותכשירים קוסמטיים שונים שתוכלו לרכוש מהקוסמטיקאית. ניתן גם לעבור טיפולי פנים טבעיים אשר מסוגלים להשתלט על האקנה.
2. טיפול תרופתי- ניתן ליטול כדורים אנטיביוטיים הנקראים "ראקוטן", כדורים אלה מייבשים את העור הלוקה בפצעי האקנה, העור מתקלף ותחתיו נוצר עור חדש ונטול פצעים. כדורים אלה יכולים להינתן באישור רופא ובמרשם בלבד.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המונגשים לאורחים בעלי מוגבלויות יודעים להקשיב לדרישות אורחי המלון
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן