קוסמטיקה- מראה הפנים והשפעתו על כל המראה החיצוני שלנו

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

קוסמטיקה- מראה הפנים והשפעתו על כל המראה החיצוני שלנו

הטיפולים אשר היו נפוצים בעבר היו טיפולים אשר עלו לא מעט כסף בשל העבודה הקשה שהיו צריכים לבצע על מנת להגיע לתוצאות הרצויות, כיום ניתן לומר כי הטיפולים זולים משמעותית בשל העובדה כי אין כל צורך במאמץ יתר, הטיפולים הפכו קלילים ופשוטים הרבה יותר. כיום המראה החיצוני שלנו נתפס כחשוב הרבה יותר משהיה בעבר וכל פגיעה בו עלולה להכניס את האדם לדיכאונות ולהביא לחוסר ביטחון עצמי אשר ישפיע באופן ישיר על כל מהלך חייו. על כן אנשים רבים בוחרים לעבור טיפולים על מנת לנסות ולשפר את המראה החיצוני שלהם.
צימאון הציבור

כפי שאמרנו לעיל אנשים רבים כיום צמאים לשינויים משמעותיים באזור הפנים בעיקר ועל כן שוק הקוסמטיקה הצטייד בשנים האחרונות ביכולות רבות ומגוונות אשר מאפשרות כיום לבצע טיפולים מקיפים ומשמעותיים כמעט בכל אזור שתבחרו. בשל הרצון העז של הציבור, שוק הקוסמטיקה נענה בשמחה למשימה וייצר מגוון טיפולים שונים אף לאותו אזור בדיוק.

אקנה – כפי שפתחנו ואמרנו בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית באשר לחשיבות המראה החיצוני שלנו. חשיבות זו מגיעה אל שיאה כאשר אנו מדברים על אזור הפנים אשר נתפס כיום כמעין תעודת הזהות שלנו. במידה וקיימת פגיעה מסוימת באזור זה כנראה שהיא תחייב טיפול כלשהו על מנת לנסות ולפתור את אותה פגיעה. כמעט במרכז המדויק של פנינו ממוקמות השפתיים אשר נתפסות כיום כבעלות משמעות גדולה להגדרה 'יופי'. כיום שפתיים עבות ובשרניות נתפסות כיפות ומושכות הרבה יותר בהשוואה לשפתיים דקות אשר נתפסות כאנמיות ולא יפות כלל. חשוב לציין כי בנוסף לשינוי הגדול שחל בקרב הציבור בשנים האחרונות באשר למראה החיצוני, חל שינוי אולי אפילו גדול עוד יותר באשר לחשיבות לשמירה על אורח חיים בריא. במסגרת שינוי זה שוק הקוסמטיקה היה חייב להמיר את רוב שיטות הטיפול שללו לשיטות אשר יעבדו על ידי חומרים טבעיים בלבד. באזור השפתיים בעבר היו מושתלים גורמים אשר אינם טבעיים, מה שגרר תקלות רבות כמו הופעתם של גושים לאחר זמן וכן שטפי דם רבים. חשוב לציין כי כל השינויים בשנים האחרונות בשיטות הטיפול מוזילים משמעותית את עלויות הטיפולים.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן