כיום ניתן להתגבר על בעיית העודף שומן בקלות

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

כיום ניתן להתגבר על בעיית העודף שומן בקלות

עליית המודעות בכל הקשור לשומן היתר בגופנו ובהשפעתו הרבה על איכות חיינו ובריאותנו הביאה אנשים רבים להבנה כי הם חייבים להיפטר מאותו שומן עודף. אך על פי רוב ניתן לומר כי ירידה במשקל זהו אחד הדברים הקשים לביצוע. אנשים רבים משקיעים זמן רב על עמידה מול המראה המלווה בחוסר שביעות רצון מגופם, מנסים כל דיאטה אפשרית, עושים כושר אך רבים מהם לא רואים תוצאות. מפני שהם התייאשו באמצע התהליך ולא התמידו משום שבשיטה של דיאטה בשילוב ספורט לוקח קצת זמן לראות תוצאות או מפני שקיים בגופם משקל רב שעליהם להוריד והמשקל שהם מצליחים להוריד בעזרת השיטה של דיאטה ושילוב ספורט אינו מספיק. בשנים האחרונות ניתן להצביע על שיטות טובות הרבה יותר להשיל מעלינו את אחוזי השומן שלנו ללא תסכול וחוויה של כישלונות רבים

כך תצליחו להימנע מכישלונות רבים בדרך אל עבר היעד הנכסף, גוף חטוב ומעוצב

אנשים רבים כיום בוחרים ללכת על בטוח ולטפל באחוזי השומן העודפים אשר על גופם בדרכים מהירות הרבה יותר מהדרך המסורתית, אימונים ודיאטות קפדניות. כפי שציינו קודם, ישנם מקרים בהם דיאטה וספורט בלבד לא מספיקים ויש צורך בעזרה חיצונית. לפניכם מספר שיטות להורדה במשקל- א. ניתוח קיצור קיבה/ שרוול: לניתוח זה יש תנאים מסוימים ולא כל אדם הסובל מעודף משקל יכול לבצע את התהליך, לדוגמה: צריך שתהיו במשקל גבוה מאוד על מנת שתוכלו לעבור את הניתוח. בניתוח קיצור קיבה כורתים בערך שמונים אחוז מהקיבה ובכך מביאים להקטנתה. ההחלמה לא כל כך סימפטית, בתחילה מותר לאכול רק דברים נוזליים ואסור לעשות פעילות ספורטיבית. ב. ניתוח טבעת: המטרה בניתוח זה גם היא לצמצם את הקיבה, אל בשונה מניתוח קיצור קיבה בניתוח זה משחילים את הקיבה למעין ״טבעת״ ובכך מצמקים את הקיבה, ניתן להסיר את הטבעת כמעט בכל שלב שתבחרו. ג. קולטק: שיטת ההרזיה חדישה הנקראת קולטק. הסרת שיער בלייזר – בעזרת מכונת הקולטק מקפיאים ומפרקים את תאי השומן שיוצאים מאוחר יותר דרך השתן. הטיפול אינו כואב וללא החלמה כלל. אחד היתרונות הם שניתן להניח את מכשיר הקולטק על מספר אזורים בגוף בו זמנית ובכך לקצר את התהליך.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן