כיום ניתן להתגבר על בעיית העודף שומן בקלות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

כיום ניתן להתגבר על בעיית העודף שומן בקלות

עליית המודעות בכל הקשור לשומן היתר בגופנו ובהשפעתו הרבה על איכות חיינו ובריאותנו הביאה אנשים רבים להבנה כי הם חייבים להיפטר מאותו שומן עודף. אך על פי רוב ניתן לומר כי ירידה במשקל זהו אחד הדברים הקשים לביצוע. אנשים רבים משקיעים זמן רב על עמידה מול המראה המלווה בחוסר שביעות רצון מגופם, מנסים כל דיאטה אפשרית, עושים כושר אך רבים מהם לא רואים תוצאות. מפני שהם התייאשו באמצע התהליך ולא התמידו משום שבשיטה של דיאטה בשילוב ספורט לוקח קצת זמן לראות תוצאות או מפני שקיים בגופם משקל רב שעליהם להוריד והמשקל שהם מצליחים להוריד בעזרת השיטה של דיאטה ושילוב ספורט אינו מספיק. בשנים האחרונות ניתן להצביע על שיטות טובות הרבה יותר להשיל מעלינו את אחוזי השומן שלנו ללא תסכול וחוויה של כישלונות רבים

כך תצליחו להימנע מכישלונות רבים בדרך אל עבר היעד הנכסף, גוף חטוב ומעוצב

אנשים רבים כיום בוחרים ללכת על בטוח ולטפל באחוזי השומן העודפים אשר על גופם בדרכים מהירות הרבה יותר מהדרך המסורתית, אימונים ודיאטות קפדניות. כפי שציינו קודם, ישנם מקרים בהם דיאטה וספורט בלבד לא מספיקים ויש צורך בעזרה חיצונית. לפניכם מספר שיטות להורדה במשקל- א. ניתוח קיצור קיבה/ שרוול: לניתוח זה יש תנאים מסוימים ולא כל אדם הסובל מעודף משקל יכול לבצע את התהליך, לדוגמה: צריך שתהיו במשקל גבוה מאוד על מנת שתוכלו לעבור את הניתוח. בניתוח קיצור קיבה כורתים בערך שמונים אחוז מהקיבה ובכך מביאים להקטנתה. ההחלמה לא כל כך סימפטית, בתחילה מותר לאכול רק דברים נוזליים ואסור לעשות פעילות ספורטיבית. ב. ניתוח טבעת: המטרה בניתוח זה גם היא לצמצם את הקיבה, אל בשונה מניתוח קיצור קיבה בניתוח זה משחילים את הקיבה למעין ״טבעת״ ובכך מצמקים את הקיבה, ניתן להסיר את הטבעת כמעט בכל שלב שתבחרו. ג. קולטק: שיטת ההרזיה חדישה הנקראת קולטק. הסרת שיער בלייזר – בעזרת מכונת הקולטק מקפיאים ומפרקים את תאי השומן שיוצאים מאוחר יותר דרך השתן. הטיפול אינו כואב וללא החלמה כלל. אחד היתרונות הם שניתן להניח את מכשיר הקולטק על מספר אזורים בגוף בו זמנית ובכך לקצר את התהליך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן