דיגיטף של עיריית תל אביב

עיריית תל אביב יפו השיקה את כרטיס הדיגיטף בנוסף לכרטיסים אחרים המיועדים לחיילים ובעלי כלבים על מנת לסייע לציבור ההורים לילדים בגיל הרך (עד גיל 3) שילדיהם עדיין לא נמצאים במערכות החינוך של העיר. מטרתו של הכרטיס הינה לעזור להורים להוריד את יוקר המחייה וזה נעשה באמצעות מתן הנחות ייעודיות ומיוחדות למחזיקי הכרטיס וכמו כן גם בעזרת הקמת אירועים ייעודיים לילדים. כמו כן הכרטיס מאפשר להזמין תורים באופן מקוון לטיפת חלב, להכיר הורים על פי אזור המגורים ולקבל מתנות לידה מיוחדות להורים שילדיהם בני עד גיל חצי שנה.

דיגיטף בדיגיטל

במידה ואתם זכאים או מחזיקים בכרטיס הדיגיטף, תוכלו להיכנס באופן מכוון לאתר האינטרנט של עיריית תל אביב-יפו ולהיכנס לאזור המיועד למחזיקי הכרטיס. במדור זה תוכלו למצוא מידע על כל הפעילויות המיוחדות לילדים, ההטבות הניתנות למחזיקי הכרטיס וכמו כן טיפים אשר מיועדים לעזור להורים בתל אביב יפו.

בפייסבוק תוכלו למצוא את קבוצת הפייסבוק בשם "דיגיטף" אשר אחת ממטרותיה הינה ליצור קהילה בין הורים לילדים בגיל הרך בתל אביב-יפו כאשר אלו יכולים למצוא זה את זה בקלות באמצעות שימוש בקבוצת הפייסבוק. כמו כן ניתן להיעזר בקבוצה על מנת לקבל מידע מידי ומהיר על המתרחש בעיר ורק על ידי היות ההורים חברים פעילים בקבוצה יוכלו לקבל עדכונים היישר לפיד האישי שלהם מהמתרחש בקבוצה.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון בתי מלון אידיאליים עבור משפחות וזוגות צעירים מציעים עם נכונות

מדוע הושק הכרטיס?

כאמור, הדיגיטף מצטרף לסדרת כרטיסים שהשיקה עיריית תל אביב אשר מיועד להורים. לאחר מחקר שבוצע על ידי צוות החדשנות של העיר, מצא המחקר כי ישנה חזרה של הורים לילדים צעירים לגור בערים הגדולות. מכיוון שהאוכלוסייה הזו לרוב מתאפיינת בהוצאות גדולות, עיריית תל אביב יפו עושה פעולות על מנת לחזק את האוכלוסייה של ההורים וכמו כן גם להקל על חייהם בעזרה במתן מידע על המתרחש בעיר ויצירת קהילות חזקות.  יש לציין שהכרטיס נכון להיום נותן מענה על צרכים שעלו במהלך המחקר שבחלקו התבצע על ידי ביצוע סקרים, אמנם הכרטיס לא עונה על כל הצרכים אך בעירייה מצהירים שהינם פתוחים לשמוע על צרכים נוספים ולהמשיך לשפר את השירות.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן