דיגיטף של עיריית תל אביב

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

עיריית תל אביב יפו השיקה את כרטיס הדיגיטף בנוסף לכרטיסים אחרים המיועדים לחיילים ובעלי כלבים על מנת לסייע לציבור ההורים לילדים בגיל הרך (עד גיל 3) שילדיהם עדיין לא נמצאים במערכות החינוך של העיר. מטרתו של הכרטיס הינה לעזור להורים להוריד את יוקר המחייה וזה נעשה באמצעות מתן הנחות ייעודיות ומיוחדות למחזיקי הכרטיס וכמו כן גם בעזרת הקמת אירועים ייעודיים לילדים. כמו כן הכרטיס מאפשר להזמין תורים באופן מקוון לטיפת חלב, להכיר הורים על פי אזור המגורים ולקבל מתנות לידה מיוחדות להורים שילדיהם בני עד גיל חצי שנה.

דיגיטף בדיגיטל

במידה ואתם זכאים או מחזיקים בכרטיס הדיגיטף, תוכלו להיכנס באופן מכוון לאתר האינטרנט של עיריית תל אביב-יפו ולהיכנס לאזור המיועד למחזיקי הכרטיס. במדור זה תוכלו למצוא מידע על כל הפעילויות המיוחדות לילדים, ההטבות הניתנות למחזיקי הכרטיס וכמו כן טיפים אשר מיועדים לעזור להורים בתל אביב יפו.

בפייסבוק תוכלו למצוא את קבוצת הפייסבוק בשם "דיגיטף" אשר אחת ממטרותיה הינה ליצור קהילה בין הורים לילדים בגיל הרך בתל אביב-יפו כאשר אלו יכולים למצוא זה את זה בקלות באמצעות שימוש בקבוצת הפייסבוק. כמו כן ניתן להיעזר בקבוצה על מנת לקבל מידע מידי ומהיר על המתרחש בעיר ורק על ידי היות ההורים חברים פעילים בקבוצה יוכלו לקבל עדכונים היישר לפיד האישי שלהם מהמתרחש בקבוצה.

מדוע הושק הכרטיס?

כאמור, הדיגיטף מצטרף לסדרת כרטיסים שהשיקה עיריית תל אביב אשר מיועד להורים. לאחר מחקר שבוצע על ידי צוות החדשנות של העיר, מצא המחקר כי ישנה חזרה של הורים לילדים צעירים לגור בערים הגדולות. מכיוון שהאוכלוסייה הזו לרוב מתאפיינת בהוצאות גדולות, עיריית תל אביב יפו עושה פעולות על מנת לחזק את האוכלוסייה של ההורים וכמו כן גם להקל על חייהם בעזרה במתן מידע על המתרחש בעיר ויצירת קהילות חזקות.  יש לציין שהכרטיס נכון להיום נותן מענה על צרכים שעלו במהלך המחקר שבחלקו התבצע על ידי ביצוע סקרים, אמנם הכרטיס לא עונה על כל הצרכים אך בעירייה מצהירים שהינם פתוחים לשמוע על צרכים נוספים ולהמשיך לשפר את השירות.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן