כלי תחבורה חשמליים בתחרויות ספורטיביים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

כלי תחבורה חשמליים בתחרויות ספורטיביים

חשוב לומר כי אנשים רבים אוהבים לצפות ואף להשתתף בתחרויות מרוץ שונות. חשוב לומר כמעט לפני מספר שנעם בודדות מכוניות המרוץ היו מכוניות ספורטיביות במיוחד עם מנועים גדולים על מנת לספר את הביצועים הטובים והזריזים ביותר. כלו תחבורה אלה היו צורכים לא מעט דלק בשל העובדה כי הם עושים שימוש במנועים בעלי עוצמה רבה ומשתמשים בכלי התחבורה בצורה נמרצת במיוחד. על כן צריכת הדלקים בכלי התחבורה אשר משמשים בתחרויות מרוץ הייתה גבוהה במיוחד.

כלי תחבורה חשמליים לתחרויות המרוץ !

לפני מספר שנים בודדות כלי התחבורה החשמליים כמו אופניים חשמליים נכנסו לראשונה אל תוך שוק התחבורה. ניתן לומר כי עם כניסתם אל תוך שוק התחבורה לא מעט אנשים פקפקו ביכולות הנסיעה שלהם בטענה כי כלי תחבורה צריכים מילוי דלק, על מנת להצליח לנוע במהירויות גבוהות או לטווחי נסיעה ארוכים. בתחילת דרכה של מכונית חשמלית כלל המפקפקים אכן ראו כי פקפוקם היה בצדק בשל כישלונות רבים של הסוללות החשמליות אשר היו מעט חלשות מידי ובעלות לא מעט בעיות שונות. אך מאז ועד היום יצרניות מכונית חשמלית כמו של אופניים חשמליים עמלו רבות על מנת לשפר את כלי התחבורה החשמליים ואכן הצליחו. כיום ניתן לומר ללא כל צל של ספר כי מכונית חשמלית מסוגלת לנוע במהירויות גבוהות במיוחד ואף להאיץ מהר וטוב יותר מכלי התחבורה אשר נעים על ידי דלקים בלבד.

יכולת האצה גבוהה במיוחד

חשוב לציין כי כלי התחבורה החשמליים למשל כמו אופניים חשמליים מסוגלים להאיץ במהירות רבה אף יותר מכלי התחבורה אשר נעים על ידי דלקים. עובדה זו גרמה ללא מעט משתתפים במרוצי מכוניות שונים להתמודד עם כלי תחבורה חשמליים על מנת להצליח להאיץ מהר יותר מכל שאר המתחרים השונים אשר נעים על ידי כלי תחבורה הזקוקים לדלק, על מנת להתקדם.

ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי כלי תחבורה החשמליים מסוגלים לנוע בצורה טובה ויעילה במיוחד. כמו כן חשוב לומר כי ישנם כלי תחבורה חשמליים אשר מסוגלים אף לנוע בצורה זריזה ומהירה הרבה יותר מכלי תחבורה מובחרים אשר נעים על ידי מילוי דלק בלבד.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן