דרום תל אביב היא היעד החדש למשפחות

רבים חושקים לגור בתל אביב וזאת ממגוון רחב של סיבות. תל אביב הינה בעצמה המרכז, הכל קורה בתל אביב, יש בתל אביב הרבה עבודה, בתי ספר טובים, בילויים לכל הגילאים ועוד. כמו כן תל אביב מחולקת לאזורים כאשר מחירי השכירות או מחירי קניית דירה בצפון תל אביב יקרים יותר מאשר בדרום. אם בעבר כולם חשקו לגור במרכז או בצפון תל אביב, הרי שהיום ניתן לשים לב שדרום תל אביב היא היעד החדש בעבור משפחות.

אזורים שונים בדרום תל אביב

אחת הסיבות שמשפחות נמנעות ממגורים בדרום תל אביב הינה הפשיעה ששוררת ברחובותיה. הסיבה הזו מוצדקת ובאמת ישנם אזורים רבים בדרום תל אביב בהם אף משפחה כנראה לא תרצה לגור כמו בקרבה גבוהה מאוד לתחנה המרכזית מפני שההליכה ברחובות מסוימים באזור זה בלילה יכולה להיות מפחידה וכמו כן יש עדויות ממשיות על כך שישנה פשיעה ברחובות מסוימים באופן יום יומי ולכל אורך שעות היום, כל יום. יחד עם זאת, דרום תל אביב הינו אזור גדול המכיל שכונות ואזורים רבים. ללא ספק ישנם אזורים רבים בדרום תל אביב בהם משפחה יכולה לגור בבטחה ולתת לילדים לשחק בשקט וברוגע בפארק. בנוסף, האזורים הנחשבים ליותר בטוחים לתושבים בדרום תל אביב הינם גם אזורים נעימים יותר מבחינת היגיינה. כאשר בוחרים לגור באזור שאיננו הומה אדם בדרום תל אביב, הרי שהלכלוך והצחנה ברחובות יפחתו באופן ניכר.

מלונות במרכז ובצפון מלונות מבינים עם ארגון מגוון סיורים שיודעים לענות על כל

בגלל המחיר

הבדלי המחירים בין השכרת או קניית דירות באזורים השונים בתל אביב יכולים להיות מאוד משמעותיים. מי שמעוניין לגור במרכז העניינים ולא רק קרוב כמו לגור ברמת גן או בראשון לציון, יכול למצוא בדרום תל אביב מחירים שיכולים להתאים לכל כיס ומסיבה זו גם ניתן למצוא בדרום תל אביב סטודנטים רבים השוכרים דירות. מהסיבה שהאזור מכיל סטודנטים רבים, הדבר מעלה גם את רמת האוכלוסייה והופך אותה לאיכותית. כמו כן גם ביפו ניתן למצוא אזורים נהדרים למשפחות הכוללים את המאפיינים השונים של דירה בדרום תל אביב.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן