בואו להכיר את כלי התחבורה החדשניים אשר יכולים לסייע לכם להתנייד בחופשיות בכל רחבי העיר וללא צורך ברישיון נהיגה

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

בואו להכיר את כלי התחבורה החדשניים אשר יכולים לסייע לכם להתנייד בחופשיות בכל רחבי העיר וללא צורך ברישיון נהיגה

בשנים האחרונות אנו מכירים את כלי התחבורה הקטן אשר משמש כיום לא מעט אנשים לשם התניידות עירונית קלה ופשוטה במיוחד, קלנועית. חשוב לומר כי גלי תחבורה זה בטוח במיוחד בשל ממדיו וכן בשל יכולות הנסיעה שלו מה שאומר כי בעזרת כלי תחבורה זה תוכלו להתנייד ביתר קלות בכל רחבי העיר ללא כל צורך ברישיון נהיגה כלל.

בדומה מאוד לכלי תחבורה זה יוצר לאחרונה כלי תחבורה דומה מאוד בגודלו וכן ביכולות הנסיעה שלו העונה על השם בימבה חשמלית. כלי תחבורה זה מהווה מעין גרסה מתקדמת יותר של קלנועית בשל העובדה כי הוא משוכלל יותר ומכיל כמות גדולה של טכנולוגיות חדשניות אשר מסייעות לנסיעה בטוחה.

כלי תחבורה לכל דבר ועניין !

כפי שציינו לעיל בשנים האחרונות יוצרו כלי תחבורה מעט שונים מאלה שאנו מכירים בעשרות השנים האחרונות. חשוב לומר כי בימבה חשמלית וכן הגרסה הישנה יותר שלה מהוות כלי תחבורה לכל דבר ועניין. אנשים רבים בתחילת דרכן של כלי תחבורה אלה התייחסו אליהן כאל מעין צעצוע גדול אשר מתאים לבני גיל הזהב בלבד אך חשוב לומר כי בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מעוניינים לעשות שימוש תדיר בכלים חדשניים אלה אשר מסוגלים להניע את כולנו ביעילות שיא בכל רחבי העיר ללא כל בעיה.

חשוב להכיר את יכולות הנסיעה

רכב חשמלי – כפי שציינו לעיל כלי תחבורה אלה די מוגבלים ביכולות הנסיעה שלהם בשל העובדה כי הם נעים על ידי חשמל בלבד. על כן חשוב להביא בחשבון את יכולות הנסיעה של כלי תחבורה אלה על מנת לוודא כי אתם בוחרים נכון את כלי התחבורה האידיאלי ביותר עבורכם. חשוב לומר כי גלי תחבורה אלה נעים במהירות של עד 12 קילומטרים לשעה לכל היותר. עובדה זו לעיתים משמשת כיתרון בשל בטיחות הנסיעה ואן בשל היכולת של כלי תחבורה אלה לנוע על מדרכות הרחוב ללא גל בעיה מבחינה חוקית.

כלי תחבורה אלה יכולים לסייע לכם לנוע בחופשיות ללא כל צורך ברישיון נהיגה בכל רחבי העיר.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן