התניידות ירוקה לחיסכון מירבי בהוצאות ובזיהום האוויר

לפני מספר שנים הכרנו את ההתפתחות של הקלנועית המוכרת לנו מזה שנים ארוכות, בימבה חשמלית. בימבה זו בשונה מהקלנועית אשר מזוהה יותר עם בני גיל הזהב ובעלי מוגבלויות פיזיות שונות מזוהה גם עם זוגות צעירים אשר מעוניינים להצליח לחסוך לא מעט כסף על הוצאות הדלק. חשוב לומר כי כיום ישנם לא מעט זוגות צעירים אשר בוחרים באפשרות התניידות זו של בימבה חשמלית על מנת להתנייד ביעילות שיא עם שלל יתרונות בכל רחבי העיר.

יתרונותיה של הבימבה החדשנית עבור זוגות צעירים

יתרונותיה של בימבה חשמלית יכולים לשרת זוגות צעירים רבעם אשר מעוניינים להצליח להתנייד ביעילות שיא לטווחי נסיעה של עד כ 70 קילומטרים בטעינה אחת. חשוב לומר כי בימבה חשמלית זו נעה על ידי סוללות חשמליות בלבד מה שיכול לחסוך בהוצאות השוטפות עד אלפי שקלים מידי חודש. על כן במידה וגם אתם מעוניינים להתמודד טוב יותר עם עם ההוצאות על המכללה ושכירות הדירה, בימבה חשמלית בהחלט תוכל לסייע לכם.

כך תוכלו להתגבר על עומסי התנועה איתם אתם מתמודדים מידי בוקר בדרך למכללה

יכולות הנסיעה של בימבה חשמלית אמנם לא מרשימות במיוחד אך בשל כך היא מורשת על פי חוק להתנייד בחופשיות על מדרכות הרחוב. מהירות נסיעה של עד כ 12 קילומטרים מידי שעה יאפשרו לכם להתנייד על המדרכה ללא בעיה. התניידות על מדרכת הרחוב תוכל לחסוך לכם את עומסי התנועה הרבין מהם אתם סובלים מידי בוקר בדרך אל עבר המכללה. ללא ספק ניתן לומר כי התגברות מלאה על כלל עומסי התנועה יחסכו לכם דקות ארוכות מידי יום. כך תצליחו להתגבר על מהירות הנסיעה המוגבלת.

מלונות במרכז ובצפון צוות הקבלה במלונות מספקים את המענה המתאים ביותר כדי שתיהנו בשהות שלכם

מקומות חניה בשפע

כמו כן חשוב לומר כי בשל גודלה הפיזי של בימבה חשמלית וכן בשל אפשרות הנסיעה שלה על מדרכות הרחוב תוכלו לחסוך עוד דקות ארוכות אותם אתם מבזבזים מידי יום על מציאת מקום חניה.

במידה ואתם זוג צעיר אשר מעוניין להתנייד ביעילות שיא בכל רחבי העיר ולחסוך עד אלפי שקלים בכל חודש ללא ספק ניתן לומר כי בימבה חשמלית יכולה לעזור לכם בכך.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן