התניידות ירוקה לחיסכון מירבי בהוצאות ובזיהום האוויר

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

לפני מספר שנים הכרנו את ההתפתחות של הקלנועית המוכרת לנו מזה שנים ארוכות, בימבה חשמלית. בימבה זו בשונה מהקלנועית אשר מזוהה יותר עם בני גיל הזהב ובעלי מוגבלויות פיזיות שונות מזוהה גם עם זוגות צעירים אשר מעוניינים להצליח לחסוך לא מעט כסף על הוצאות הדלק. חשוב לומר כי כיום ישנם לא מעט זוגות צעירים אשר בוחרים באפשרות התניידות זו של בימבה חשמלית על מנת להתנייד ביעילות שיא עם שלל יתרונות בכל רחבי העיר.

יתרונותיה של הבימבה החדשנית עבור זוגות צעירים

יתרונותיה של בימבה חשמלית יכולים לשרת זוגות צעירים רבעם אשר מעוניינים להצליח להתנייד ביעילות שיא לטווחי נסיעה של עד כ 70 קילומטרים בטעינה אחת. חשוב לומר כי בימבה חשמלית זו נעה על ידי סוללות חשמליות בלבד מה שיכול לחסוך בהוצאות השוטפות עד אלפי שקלים מידי חודש. על כן במידה וגם אתם מעוניינים להתמודד טוב יותר עם עם ההוצאות על המכללה ושכירות הדירה, בימבה חשמלית בהחלט תוכל לסייע לכם.

כך תוכלו להתגבר על עומסי התנועה איתם אתם מתמודדים מידי בוקר בדרך למכללה

יכולות הנסיעה של בימבה חשמלית אמנם לא מרשימות במיוחד אך בשל כך היא מורשת על פי חוק להתנייד בחופשיות על מדרכות הרחוב. מהירות נסיעה של עד כ 12 קילומטרים מידי שעה יאפשרו לכם להתנייד על המדרכה ללא בעיה. התניידות על מדרכת הרחוב תוכל לחסוך לכם את עומסי התנועה הרבין מהם אתם סובלים מידי בוקר בדרך אל עבר המכללה. ללא ספק ניתן לומר כי התגברות מלאה על כלל עומסי התנועה יחסכו לכם דקות ארוכות מידי יום. כך תצליחו להתגבר על מהירות הנסיעה המוגבלת.

מקומות חניה בשפע

כמו כן חשוב לומר כי בשל גודלה הפיזי של בימבה חשמלית וכן בשל אפשרות הנסיעה שלה על מדרכות הרחוב תוכלו לחסוך עוד דקות ארוכות אותם אתם מבזבזים מידי יום על מציאת מקום חניה.

במידה ואתם זוג צעיר אשר מעוניין להתנייד ביעילות שיא בכל רחבי העיר ולחסוך עד אלפי שקלים בכל חודש ללא ספק ניתן לומר כי בימבה חשמלית יכולה לעזור לכם בכך.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן