שמירה על סביבה ירוקה

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

בשנים האחרונות אנו עדים לעליית מודעות משמעותית באשר לכל הקשור לשמירה על איכות הסביבה. כיום ניתן לומר ללא כל צל של ספק כי ידוע לנו שאנו מכירים את הסביבה שלנו וכן את העולם בו אנו חיים על ידי זיהום אוויר תמידי. על כן אנשים רבין כיום משתדלים לעשות כל שביכולתם על מנת לשפר את המצב.

אנו רואים כיום לא מעט אנשים אשר מקפידים להפריד את הזבל על פי החומרים ממנו הוא עשוי על מנת לאפשר מחזור של חומרים שאינם מתכלים במהירות ובכל לסייע לשמירה על איכות הסביבה. אך חשוב לומר כי במידה ואתם רוצים לסייע הרבה יותר ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי נסיעה על מכונית חשמלית יכולה לסייע רבות לשמירה על איכות הסביבה.

כלי התחבורה המסורתיים

חשוב לומר כי כלי התחבורה בהם אנו נוהרים מזה שנים ארוכות אשר נעים על ידי מילוי דלק משפיעים לרעה על איכות הסביבה בצורה משמעותית. הדלק אותו אנו ממלאים בכלי התחבורה שלנו נשרף עם פעולת המנוע ויוצא אל אוויר העולם בתור רעלים ופיח רב. על כן במידה ואתם מעוניינים לסייע לשמור על איכות הסביבה ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי מכונית חשמלית היא פתרון מצוין.

יתרונות רבים מעבר לחיסכון זיהום האוויר

כלי תחבורה חשמליים החלו את דרכם לפני לא מעט שנים אך ללא הצלחה. בגלל מספר כשלים אשר נבעו מחוסר ניסיון וכן מפזיזות יציאה לשוק לא מעט אנשים איבדו את האמון שלהם בכלי התחבורה החשמליים אך חשוב לומר, כי כיום ללא כל צל של ספק כי מכונית חשמלית היא העתיד הבריא והטוב ביותר של כל שוק התחבורה.

כיום, כלי תחבורה חשמליים כוללים יתרונות משמעותיים על פני כל שאר כלי התחבורה השונים אשר קיימים בשוק. על כן ניתן לומר כי מעבר לחיסכון משמעותי בזיהום האוויר ובתרומה ענקית לשמירה על איכות הסביבה על ידי נסיעה בכלי תחבורה חשמלי תוכלו ליהנות ממספר רב של יתרונות משמעותיים על פני כל שאר כלי התחבורה השונים אשר קיימים בשוק.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן