מה הם כתמי פיגמנטציה? ממה נגרמים? כיצד ניתן לטפל?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

כתמי פיגמנטציה נגרמים ביום בהיר אחד. תרתי משמע- כיוון שלרוב נגרמים בשל חשיפה ושמש והתעוררות של תאים שמכהים עור בהיר או מבהירים עור כהה. כל בעלי העור חשופים לכתמי הפיגמנטציה, כאשר מעבר לאור השמש, לעיתים הכתמים נגרמים בשל חשיפה לקרינה מסויימת, או פשוט בגלל סוג עור מסויים.

כתם הפיגמנטציה, שעשוי להופיע גם על שאר הגוף ולא רק על עור הפנים, מקנה מראה לא אחיד, ולעיתים אף מלוכלך או שעיר.

ברשתות הפארם השונות ישנם תכשירים המיועדים לסיוע לכתמי הפיגמנטציה, אך התכשירים לא תמיד מצליחים להעניק את הטיפול העמוק והחודרני הנדרש על מנת לטל בכתם הפיגמנטציה מהשורש שלו.

רק טיפול חודרני למעמקי העור יוכל לסייע בהעלמת כתם הפיגמנטציה, כאשר ניתן לבצע טיפול שכזה במרפאות המיועדות לטיפולים אסטטיים.

על מנת לבצע טיפול שכזה, יש להגיע למרפאה, מומלץ לאחר קבלת המלצות כמובן, ולשבת עם הצוות המקצועי על מנת לקבל הכוונה וייעוץ כיצד מומלץ לטפל בכתם הפיגמנטציה או בכתמים, סדרת הטיפולים הנדרשת- אם בכלל, וכן העונה המומלצת לביצוע הטיפול. ייתכן, שאם כתם הפיגמנטציה נגרם בשל החשיפה לשמש בקיץ, תמליץ המרפאה לבצע את הטיפול בימי החורף, על מנת שניתן יהיה לשמר טוב יותר על העור לאחר הטיפול.

הטיפול כאמור יותאם לסוג העור וכן לגודל הכתם והשורשיות שלו, וכך גם החומרים יותאמו בהתאם, עומק החדירה שלהם ואיכותם.

במידה והטיפול יעבור כראוי, תוכלו מיד לאחריו להמשיך עם שגרת היום שלכם.

על הטיפולים הללו מומלץ לחזור אחת לכמה זמן, על מנת למנוע חזרת כתם הפיגמנטציה לעור הפנים או הגוף.

כמו כן, מומלץ ביותר להשמע להוראות ולהימנע חשיפה ישירה לשמש או חשיפה ישירה לכל גורם אחר המוביל להופעת כתם הפיגמנטציה על העור (אלא אם כן מדובר בגנטיקה, ואז ההמלצה תהיה ככל הנראה טיפול בקרם מסויים לצורך שמירה על העור ומניעת הופעת הכתם בשנית).

חשוב מאוד להקפיד להגיע לכלל הטיפולים שנקבעו, כמו גם לשמור על העור על פי ההמלצות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן